Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történt velem? Mi ez?

Mi történt velem? Mi ez?

Figyelt kérdés

Hétfőn munka közben elég rosszul éreztem magam. Egyszer csak a semmiből rám tört a rosszullét. Nem tudtam elolvasni a szavakat, vagy ha mégis, nagyon kellett koncentrálnom, és előretett volt az egész (rádióban dolgozom, szerencsére 'csak' a végén jött rám). A szívem nagyon dobogott, remegtem, és úgy éreztem, hogy picit elsötétedik körülöttem minden.


Ma nagyon gyenge voltam egész nap, mintha benyugtatóztam volna magam. Tompa, gyenge vagyok, mintha az (szó szerint) a fejemben víz lenne.



2012. júl. 11. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2.. Én írtam ezt a kérdést, nekem is hasonló a tapasztalatom, mint neked! Nem tudom mi az oka...
2012. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, viszont nekem még társult hozzá a szívdobogás, remegés, gyengeség.
2012. júl. 11. 22:49
 3/12 anonim ***** válasza:

Sokminden okozhat ilyen tüneteket.


Célszerű egy orvos felkeresése, vérvizsgálat.

2012. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is voltak hasonlók... A "zagyvaság" résztől eltekintve, a remegés, rosszúllét, szédülés olyan tipikusan vércukor szint leesésre utal...
2012. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pedig az nap egy naaaaagy fincsi karamellás fánkkal kezdtem a napomat...
2012. júl. 11. 22:55
 6/12 A kérdező kommentje:

Az orvosra visszatérve: ebben az évben körülbelül 4x vettek vért tőlem, télen a vasam volt alacsony egy picit, arra vitaminokat kaptam, a többi kb. 3 esetben minden rendben volt.


CT-n is voltam, de nem mutatott ki semmi rendellenességet.

2012. júl. 11. 22:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha esetleg vannak néha sebeid, akkor gyorsan gyógyulnak? Végülis nem csak az alacsony vércukor okozhat ilyesmit, mert pl. a magas vércukor látászavart is okozhat!
2012. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Normál tempóban gyógyulnak a sebeim!
2012. júl. 11. 23:02
 9/12 anonim ***** válasza:
ha semmi fizikai rendellenességet nem mutatnak ki, akkor nagy valószínűséggel pánikbetegség. Az kezdődik egy hasonló rohammal. ha később lesz több ilyen is, akkor menj pszichiáterhez.
2012. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem ez volt az első hasonló 'roham', viszont egy orvos sem mondta, a pszichiátert.


Régebben amikor így voltam, bementem a kórházba az ügyeletre, kaptam infúziót, és ennyi. Néha hányinger/hányás is társult.

2012. júl. 12. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!