Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtassak a hozzá...

Hogyan változtassak a hozzá állásomon?

Figyelt kérdés

Válás alatt vok. Jövőhónapban mondják ki. A lényeg, hogy kb egy hónapja nem beszélek az exemmel, tudatosan kikapcsoltam az agyam vele kapcsolatosan, , nem léptem föl egyik közösségi oldalra sem. Nagyon jó úton haladtam. Ma ezt elcsesztem és felléptem a nettre, és megnéztem a profilját. Fel is idegesítettem magam, szorongást és gyomor ideget váltott ki. Nem hiszem, hogy szerelem váltotta ki a rossz érzést, inkább féltékenység, irigység és a megszokás. Hogyan tudok ezen változtatni? Tudom önbizalommal. De ilyen téren, hogyan lehet az önbizalmat erősíteni? Nem akarok még pasizni,mert amíg nem erősödtem meg, semmi értelme, mert úgyis csak olyat vonzanék be akit nem gondolnék komolyan. Nem akarok már vissza esni pszichésen, mert már nagyon jó úton haladtam, hogy ne ez körül forogjon állandóan a világ. Félek a válás napjától is, hogy ott is el fog kapni ez a rosszullét, és nem fogom tudni kordában tartani magam. Újra kezdeni már nem akarom vele(ezt már eldöntöttem), de közben zavar, a tovább lépése. Mintha ilyen önzőség lenne bennem, amit nem tudok leküzdeni. Mit tehetek?

Légyszi írjatok minél többen, minél több ötletet! Köszi!


2012. jan. 26. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Pál Ferenc, azaz "Pál Feri" előadásai választ adnak kérdésedre. Mentális problémákkal és családterápiával kapcsolatosan tart előadásokat, melyek letölthetők.
2012. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!