Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre fáradékonyabb vagyok,...

Egyre fáradékonyabb vagyok, annak ellenére, hogy naponta tornázok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Elfáradsz vagy terhes vagy.
2012. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 poiu ***** válasza:
Táplálkozás, vagy egyszerűen kimerített a kánikula.
2012. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kimerült vagy,vitamin,ásványi anyag hiányod van!Amúgy ilyen hőségben mindenki fáradt...,én is ki vagyok már!
2012. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Terhes biztos nem , 15 éves vagyok:D Habár sajnos ez a mai világban még nem elég ok a terhesség kizárására, de én biztos nem. :) Lehet, hogy ez a nagy meleg, meg nem is eszek túl sok vitamint.. Csak eléggé keresztbe tesz a fogyókúrámnak ez az állandó fáradtság.. Köszi a válaszokat! :)
2012. aug. 24. 21:43
 5/19 anonim ***** válasza:
Hogy pótold a vitamin hiányt szedjél ilyet.. [link] csak gyúrósok szedhetnek ilyet,megéri az árát,olvasd el a véleményeket!
2012. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet kevesebb energiád van másra a torna miatt, ami melegben fárasztóbb sokkal.
2012. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 poiu ***** válasza:
Ja, fogyókúrázol. Lehet, hogy kevés kalóriát eszel, lehet (és ez a valószínűbb), hogy vashiányos vagy.
2012. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vegyél patikai tisztaságú sót(hogy miért olyat,olvasd el a neten a só-mítosz c.írást,és hasonlókat),sózd bátran az ételeidet,és igyál meg napi 2 liter vizet.
2012. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ma kaptam vérvétel eredményt, és tényleg vashiány.. úgyhogy kénytelen leszek szedni, remélem attól jobb lesz. Köszi a válaszokat megint!:)
2012. aug. 25. 10:23
 10/19 anonim válasza:
Ha nem múlik a vas pótlás után se a fáradtság, nézess tsa-t (Pajzsmirigy hormon szintet).
2012. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!