Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Mi lehet a bajom?

Segítség! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Ok nélkül sírok mondjuk úgy mindenen.. Pl. ha meleg van és izzadok, azért sírok. ha meghallok egy zenét eszembe jut egy emlék, azon sírok. ha valaki nagyon kedves velem, azon sírok. néha meg csak az egyedüllét miatt sírok. Lehet hogy azért, mert nem foglalkozik velem a család, se a barátok. És szeretethiányom van. Amúgy olvastam, hogy ez azoknál szokott megjelenni, akik terhesek, vagy pont menstruáció előtt. De én még szűz vagyok, nem feküdtem le senkivel és nem mostanában fog megjönni. Mi a bajom? 13/L
2012. aug. 26. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi, ebben a korban normális.
2012. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen túlérzékeny vagy, majd elmúlik.
2012. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És kb mikorra fog elmúlni? :S
2012. aug. 26. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
13 évesen se természetes.
2012. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdjél neki valaminek, ami érdekel. Olvasásnak, horgolásnak sportolásnak. Bárminek, ami leköt. Segíts otthon, kezdj el felkészülni az iskolába, stb. Fogadd meg, hogy ebbe a tanévbe majd belehúzol a tanulásba, a házimunkába.
2012. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebben a korban normálisnak mondják, csak ennyi idősen nehéz ezt elfogadni (meg öregebb fejjel is).

Szeretethiány. Legyen néhány legjobb barátnőd akikkel sokat vagy együtt, megbeszélitek a dolgokat. A családdal is próbálj többet beszélni, hozz fel bármi témát, csak beszéljetek minden nap.

2012. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy, kezeltesd magad dokival, hátha még nem késő.
2012. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!