Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért szorongok ennyire?

Mért szorongok ennyire?

Figyelt kérdés
Mindig az a szókimondó lány voltam, akivel lehet hülyéskedni meg minden hasonló. De kb.2 éve minden megváltozott. Alig merek megszólalni, az osztálytársaimmal se szeretek beszélgetni inkább nem is az, hogy nem szeretek hanem nem tudok velük beszélegtni pedig szeretnék. Ezért is utálnak szerintem. Ismeretlen társaságban vagyok és kérdeznek akkor mindig hülyén érzem magam, mert furán mondok mindent. A családommal és a néhány baráttal is tudok beszélgetni. Mért van ez? Hogy lehet a szorongást legyőzni?
2012. aug. 28. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, ha téged zavar, hogy nem tudsz velük beszélgetni, konkrétan ez jár a fejedben, emiatt nem tudsz érvényesülni és normálisan élni, akkor menj dokihoz.


Ha az lenne, hogy szimplán nem érdekelnek, neked jobb egyedül, akkor semmi gáz, hidd el. Ez csak addig számít betegségnek és addig van szükség beavatkozásra/"gyógyításra", amíg ez hátráltat téged bármiben is.


Az meg, hogy azért tudsz dumálni a barátaiddal, azért van, mert velük van miről, gondolom. :D Vagy jobban érzed magad velük, mert jó fejek és lehet velük hülyülni. Aki unalmas és nem kapó erre, azzal nem is beszélnek, semmi különös nincs ebben.

2012. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!