Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alacsony önbecsülés, vagy mi ez?

Alacsony önbecsülés, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Apám van egyfolytában a fejemben, aki meghalt amikor 10 voltam, most 25 vok, és egyfolytában a halála van a fejemben, nem merek ismerősök, munkatársak közé menni, mert egyből elkezd ez az őrültség bekattanni, hogy mennyire jelentéktelen minde, mindenki, hogy csak így itt lehet hagyni az életet.
2012. jan. 24. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Stresszes szorongó tipus vagy. Menj pszichológushoz, ott fognak a problémádon segíteni.
2012. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, elmegyek, de ott nem csak a tünetet kezelik?Már volt róla szó, hogy egy időre befekszem pszichiátriára, de attól tartok, ott csak a tünetet kezelik, én pedig az életben akarok boldogulni, boldog lenni. Mi lehet erre a megoldás?
2012. jan. 26. 00:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Életmódot akarnék váltani, ami nem a szorongáson alapul.
2012. jan. 26. 00:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Az életmódváltás nagyon jó ötlet. Én is pánikbeteg lettem, pontosabban generalizált szorongásom lett. Ebből gyógyultam meg. Sokat tettem a gyógyulás érdekében. Nekem anyukám halála váltotta ki először. Másodszor rá pár évre pedig közeli ismerős és szomszédok hirtelen halála. Nagyon nehéz ezzel megbirkózni, de meglehet. Vegyél magadnak citromfű teát és főzz egy litert egy pupos evőkanállal tegyél a vízbe. Naponta többször igyál belőle egy pohárral. Lehet neked még ez is fog segíteni, mert nem vagy súlyos állapotban.
2012. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!