Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen agyserkentőt válasszak?

Milyen agyserkentőt válasszak?

Figyelt kérdés

15/F vagyok és érzem, hogy kell egy kis "segítség".

Utána néztem rendesen és láttam ginkobilobát és sok mindent.

Nektek esetleg van ami segített? Olyan kell ami javítja a koncentráló képességet stb. Van egy úgynevezett Super IQ Kapszula aminek ez a leírása: "A Super IQ tabletta jobb memóriát, gyorsabb tanulást biztosít, növeli a koncentrációs képességet, enyhíti a stressz következményeit, kitisztítja a gondolatokat, és növeli az intellektuális teljesítményt."

Ez az amit szeretnék elérni. De látok itt omega3-at meg ilyeneket...Lécci segítsetek választani. Mindenképp olyan kell amit tényleg szedhetek én is! Köszönöm! Ui.: Olyan válasz nem kell, hogy hülye vagyok mert ilyet akarok stb. (Kitűnő tanuló voltam 6. év végiig akkor nem tudom mi, de valami történt velem, rontottam, nehezebben koncentráltam, de most felvettek egy jó gimibe és szeretném tartani a lépést mindenképp!!)



2012. szept. 4. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
94%
Aludj többet ne igyál energiaitalt, ne fogyassz sok cukros dolgot, SPORTOLJ! 15 évesen nem kell más agyserkentő ezek a szerek 50 feletti embernek van kitalálva, nam 15 évesnek!! 17/L
2012. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!