Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek forduljak pszichol...

Szerintetek forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Magányosnak érzem magam. Szomorú vagyok. Lúzernek tartom magam. Még a barátnőmet se tudtam megtartani. Folyton szar kedvem van, persze, próbálom álcázni, de aki ismer észreveszi, hogy vmi nincs rendben. Feszült és nyugtalan vagyok. Nem telik el úgy nap, hogy ne gondoljak a halálra vagy az öngyilkosságra. Egész nap ülök az ágyban és filmezek. Régebb mindig boldog voltam és nevettem, mindenki erről ismert, most vhogy az ellentéte van és nem tudom miért. Üres vagyok. Kilátástalannak érzek mindent. Mindez nem tudom miért van. 17 F

2012. szept. 6. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizonyára azért vagy elkeseredve, mert a barátnőd elhagyott.Nem?
2012. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a depresszió. Erősen sportolj ( futás, úszás, torna, labdajátékok), hogy fáradt legyél. Megszünnek a hóbortjaid.
2012. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ismerős a problémád, nálam ugyanez 16 éves koromban jelentkezett. Sajnos manapság egyre több fiatal keveredik ilyen lelki gondokba és ennek persze megvan a magyarázata, de ezzel nem fárasztalak (habár sokszor is az is sokat segít, ha körüljárja az ember a problémát).


Ha úgy érzed, hogy arra van szükséged, akkor keress fel egy pszichológust (akár az iskolában), de néha csak ront a helyzeten. Az is sokat segíthet, ha elbeszélgetsz valakivel. Nem akarlak lebeszélni a pszichológusról, az már egy hatalmas lépés, ha segíteni akarsz magadon!


20/L

2012. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheted kezdj bele egy új sportba, szerezz új hobbit, olvass, foglald le magad. Meglátod, javulni fog a helyzet! Ezt nem a pszichológus helyett, hanem előtt vagy inkább mellett javaslom! Jobbulást! :-)
2012. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes pszichológushoz fordulnod, hamarabb kikeveredsz a bajból. A beszélgetések segítenek kikristályosítani, mi is a bajod, és ha már tisztábban látod ezt, akkor a megoldást is könnyebb megtalálni. Valahogy így: [link]
2012. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!