Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lesz valamilyen következménye...

Lesz valamilyen következménye az állandó stressznek?

Figyelt kérdés
Minden napom azzal telik, hogy minden másodpercben stresszelek, izgulok mindenért, ráadásul még meg is akarok halni, mert nem szeretek élni, és rettentően utálom magam. Egy perc sincs, amit élveznék, csinálhatok bármilyen jó dolgot, mindig csak a jövőre gondolok, keservesen előretekintek a szörnyű jövőmbe, mert tudom, hogy nem vár rám semmi jó, csak a szenvedés meg a folytonos stressz, miközben a múltra gondolok, amikor még gondtalan volt minden, élveztem az életet, mert valójában még azt sem tudtam, hogy mi az 5 évesen. Még csak 16 éves leszek, de nem annyinak érzem magam, olyan, mintha száz évet leéltem volna kínkeservesen , mindennapos aggódással. Ennek az életnek így nincs semmi értelme, ha ez így megy tovább, esetleg még jobban súlyosbodik a helyzet, teljesen tönkre fogok menni idegileg. Sajnos pszichológusnál is voltam már, de rajtam már semmi sem segít...
2012. szept. 11. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Homeopátiás nyugtatók, futás, hobbikeresés...

Ne feledd, csak magadnak akarj megfelelni, SENKI MÁSNAK! Ezt értsd ismerősökre, családtagokra, tanárokra... ilyenkor előfordul, hogy túl sokat várnak el tőled, de ne másért élj, hanem önmagadért.

2012. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam de aztán akinek bajom volt velem a suliba megmondtam neki hogy a k.rva annyát ba.ogassa mert már eligem van belolle
2012. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!