Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ideje tervezem h meg kéne...

Egy ideje tervezem h meg kéne halni, és mikor valami nem sikerül akkor ez nagyon erős- van kiút ebből az elátkozott létből?

Figyelt kérdés

figyelem és szeretet hiányom van kicsi gyerkkortól fogva. És nem túlzok a környezetemben mindenki sikeresebb vagy szebb nálam. én azt hittem van egykét dolog amibe tehetségem van de ma kiderült h csak egy nagyon magányos ember vagyok aki csak művészkedni próbál ..- hmm.. milyen szánalmas ..


szóval próbálom elfogadni h ez van ennyit kaptam ,h sose jut ki nekem egy dicsérő szó vagy figyelem. Ha akarom h egyáltalán törődjenek velem nekem kell keresni a másikat és meghallgatni vagy khba kellen kerülni(ez most nem opció). igaz ,most sok mondani valóm amugy sem lenne. elfáradtam. az a soha nem múló fájdalom a lelkemben akkor is ott van ha el akarom fogadni h ennyi az élet -vagyis h akiknek a szeretetére vágynék sose érek a cipójük sarkáig se -észre se vesznek. szép ez a kor és pont elég talán most kéne abbahagyni..


pszicodokiknál jártam de azok a felhőket nem oszlatják ,feleslegese pénzkidobás .tudom mi a bajom .nem tudom elfogadni h nem vagyok annyira érdekes h azok keressék a társaságom akik belopnák a napot az életembe . ezt tudom 'szakemberek ' nélkül is ,és akkor is tudnám ha naponta egy marék gyógyszert mgamabatömnék. igy csak vegetálok. és ez a rossz érzés sosem múlik.sosem.


van kiút innen?


2012. szept. 14. 20:59
 1/9 anonim válasza:

Biztos vagy benne, hogy akiknek a társaságára vágysz, azok valóban belopnák a napot az életedbe? Nem csak a képzeletedben idealizálod őket? És azért vágysz pont rájuk, mert az ő figyelmüket nem kaptad meg idáig? Könnyű beleesni ebbe a csapdába, én folyton így járok...


Nem hiszem, hogy sose kapnál figyelmet vagy dicsérő szót senkitől, kell hogy legyenek a környezetedben olyan emberek, akik fontosnak tartanak Téged. Csak lehet, hogy ezeket észre sem veszed, mert a kudarcokra koncentrálsz, és az "elérhetetlenekre". Mennyi idős vagy?

2012. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
már ez első 2 szóból kiderült mért akarsz te öngyilkos lenni mert figyelem felhívásnak akarod ezt tenni, hogy felfigyeljenek rád..
2012. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szabó-Vincze Kriszti válasza:
Most vagyok 40 (nő), hasonlóan éreztem évekig, mindig az tett volna boldoggá, ha az általam kedvelt pár ember úgy gondol rám, ahogy én akartam, hogy gondoljanak, aztán mégse.Értéktelenség érzés, depi, csoki hegyek, hízás, dvd halmozás, otthonülés, halálvárás valami rákkal végződő betegség vagy baleset következtében, de arra kíváncsi lettem volna, kik jönnek el a temetésemre (és az a bizonyos pár ember eljön-e, sír-e stb. Aztán bedumálta magát az éltembe egy nálam fiatalabb fiú és most 16 hónapos a gyerekünk...Még mindig előtör néha ez a halálvárós érzés, de ránézek a gyerekemre és arra gondolok, hogy hogy hagyjam itt? Nem tudom gyerek nélkül ment volna-e a továbblépés, nem hiszem. A vicces az, hogy nem is akartam, mert az gondoltam, hogy nem tudok teherbe esni, ha mégis, akkor elvetélek, ha nem, akkor a bab hal meg a hasamban, ha mégsem, akkor szülésnél hal meg ő vagy én, ha megszülöm, akkor utána stb. Él a gyerek, élek én is, nincs időm semmi korábbi kedvtelésemre, de már nem akarok meghalni. Pszichológusnál sosem jártam, de voltam egyedül Párizsban, sokat jártam moziba, étterembe, kiültem egyedül kávézók teraszára és rengeteget olvastam, megtanultam két nyelvet alaposan, szóval van azért lehetőség. Groucho Marx mondta, hogy nem lenne olyan klub tagja, ahova ŐT felvennék. Nos, ha nem érdeklődnek utánad az általad kiválasztott emberek, az nem azért van mert értéktelen vagy, hanem ők olyan korlátoltak, hogy nem látják, mi van benned. Le kell őket írni, bármilyen fájdalmas, MENJENEK A FRANCBA ÉS NE MÉRGEZZÉK AZ ÉLETEDET!!
2012. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
29. vágytam rá nagyon h legalább valami megkérdőjelezhetetlen tehetséget magaménak tudjak .de nincs. és sajnos ha idealizálok, ha nem azok az emberek autónómabbak. mig én összeomlok, addig ők élik világukat. tudnak nevetni, tudnak játszani!! én csak.. fogalmam sincs ki vagyok. de azt tudom h aki szép és még jó az alapszemélyisége dobogós helye van életben .én pedig csak néző lehetek a leghátsó sorból...
2012. szept. 14. 21:17
 5/9 anonim válasza:

Írtam neked privát üzenetet.

Annyit még, hogy akármilyen sz*rnak is érzed most a helyzeted, ne dobd el az esélyt, hogy lehet jobb is.

2012. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

engem érdekelsz!! írnál egy valamit magadról? hány ves vagy? mit csinálsz? mit szeretnél csinálni? mit szeretsz magadban?


ha van kéznél kérlek vegyél a kezedbe egy gyerekkori képet magadról! amin fiatalabb vagy 5 évnél és próbált meg elmondani neki hogy mi bánt téged és mi az amit neki kívánsz az életben!!

2012. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 poiu ***** válasza:
MIért kell tehetségesnek, különlegesnek lenni? Miért kéne mások (feltételezett) sikereihez mérnünk magunkat? A szeretethiány a gáz. Ha híres modell lennél, ez akkor is megmaradna. Valami társ kellen, nemde?
2012. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hogy mit mondanék annak a kisgyereknek a fényképen? hogy bocsásd meg h nem szerettelek. És bocsásd meg h anyukád sem szeretett aki önmagát se tudta-és azóta már bocsánatot kért és jobb anya lett. De azokat az éveket visszaadni senki se tudja. Bocsánatot kérek h nem váltottam be az álmait mert kevés voltam hozzá. És ahogy nézném a kis arcocskát sírnék, mert az jutna az eszembe h semmi közöm nincs ahhoz az elhagyatott, de mosolygós kisgyerekhez.


(ha van kedved 6. privátban írj rám!)

2012. szept. 14. 22:14
 9/9 Szabó-Vincze Kriszti válasza:
Ehhez az utolsóhoz kapcsolódva ajánlanék egy könyvet: Susan Forward: Mérgező szülők. Lehet, hogy ismered, ez a képes dolog is benn van, de azért vannak torokszorító történetek is, amitől Isten óvjon minden gyereket.
2012. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!