Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak segitség nagyon...

Mit csináljak segitség nagyon erős szorongás?

Figyelt kérdés

Helló Mindenki!

Azt a gondom hogy régóta szorongok kb 7-8 éve ! 4 éve meg depreszióm van, és most hogy suli kezdés van extrém erősen rám jött vasárnap óta nem tudok aludni tiszta ideg vagyok,erősen szorongok féllek . Látnom kell a volt barátnőm aki miatt is szorongásom van , az osztálytársaim nem bírnak és mikor kinevetnek akkor is erős szorongásom van mikor bent vagyok a terembe izzadok. Hazaértem és nagyon elfáradtam lázas is lettem. Hol kérhetek vészhelyzet esetén segitséget szűleim leszarnak nővéremék is. Én én ezt nem bírom, ez az útolso évem de most nagyon rámtört.Még ha itthon vagyok akkor is szorongok ha már csak a suli eszembe jutt most is bevettem 2 Valeriana Relaxot ,de nem segitett semmit se.



2012. szept. 3. 23:55
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Miért érdekelnek a hülye emberek? Törődj csak magaddal, bírd ki az egy évet és kész. Ha ennyit kibírtál ne most add fel. A szorongást pedig csak magadban, magadnak kelted, hagyd abba.
2012. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

Szia!

Most épp nekem is van, bevettem én is valamit.De úgy látom, ez nem egy eheti probléma az életedben, hanem veled van évek óta. Így nem is mondok más készítményeket. Kérj segítséget szakembertől, aki ezzel foglalkozik. Pszichológus, pszichiáter. Tudnak mondani jó tippeket, megkeresik a lelkedben a szorongások forrásait, és gyógyszert is tudnak adni vészhelyzetben.

2012. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
De most nagyon erős...Nem tudok kimenni az útcára se. Én ilyen erős szorongásal nem bírok ki egy évet!
2012. szept. 4. 00:05
 4/48 A kérdező kommentje:
Ajánlották a gyógyteát ma főztem egy elég erőset megittam fél littert és nem segitett . orbáncfű+citromfű+komlo keverék. Már napok óta isszom nem javultam.
2012. szept. 4. 00:09
 5/48 A kérdező kommentje:
+ a szorongás ha nem túl nagy el tudom türni de a mostani kibirhatatlan ,aludni se tudok vasárnap óta .Gondoltam arra is hogy befeküdnék valahova kezelésre mert én most ténleg teli vagyok. Szorongásom elsőnek akkor volt mikor apu verekedet valami Gabival mikor 10 éves voltam.
2012. szept. 4. 00:10
 6/48 anonim ***** válasza:
azt tudtad hogy depressziók legalább 90%-át az ember csak magára teszi...
2012. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Kössz szépen! Pont ezt vártam.. Ugyebár ja bekézpeltem magamnak.. azért izzadok verr a szívem 240-el ! Teli van cigányal tanárok leszarnak apám isszik anyám cigisi idegbeteg de le is szarom! miek fordulok ide ugyebár mindig csak ti lehetek betegek.. Én meg türjekmindent éveken keresztül.
2012. szept. 4. 00:23
 8/48 anonim ***** válasza:

00.14-es, ezt ugye nem mondod komyolan???


Kérdező: szóval, kértél már szakembertől segítséget? Mert ide nem elég a pillanatnyi szorongásoldás.


A pillanatra: citromfű tea, Nervenpflege tabletta, relaxálás. Mozogj egy nagyobbat (szaladj egyet a ház körül, vezesd le ezt a nagy feszkót).

2012. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
és még a Bach virág terápiát tudom ajánlani, a nehezén átsegít. Csak találni kell valakit, aki ezzel foglalkozik, és kikeveri neked, amire szükséged van.
2012. szept. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Kösszi a válaszokat! Bocs de most nagy sértödékenyvagyok.

Prozacot szedtem és junius elején leálltam lehet köze ennek ahoz hogy enyire lecsökent az állapotom?

2012. szept. 4. 00:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!