Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyszer beszedek egy szem...

Ha egyszer beszedek egy szem 0.5-ös frontint lehetek tőle függő? A kedélyemen javít majd valamit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lehetsz töle függö!!!! Lehet,h javit a kedélyeden,de lehet,h csak elaltat,nyugtat. Próbáld ki a Sedatif PC-t!
2012. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Viszont ez nem kedélyjavító. Ha nagyon szorongsz, nyilván jobban fogod érezni magad (mivel enyhül a szorongásod), de olyan célzattal ne szedd, mint egy antidepresszánst.

2012. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rossz a kedvem 2 napja, nincs kedvem semmihez, nem érdekel senki, csak egy ember. Vele akarok lenni, de nem lehetek és ez végtelenül lehangol. Erre mit javasoltok?
2012. szept. 16. 13:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj ki a friss levegőre, fuss pár kört. Temetkezz munkába, vagy valami alkotótevékenységbe.
2012. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mindent. Tanultam, fizikai munkát is végeztem a friss levegőn, de még mindig magam alatt vagyok és semmivel nem tudom elterelni a gondolataimat.
2012. szept. 16. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Végül is, ha két napja szenvedsz (és az pont hétvége) még nem kell annyira megijedni. Továbbra is futkorássz a levegőn, aztán majd a koránkelés, munka/suli szép fokozatosan kibillent ebből. A lényeg, hogy ne legyen időd unatkozni.
2012. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egyszer beszedsz 0,5 mg frontint még nem leszel függő. Viszont nagyon könnyű rászokni, mert kellemesen eltompít. (Én pl volt, hogy úgy ettem, mint a cukorkát, és egyfolytában aludtam, vagy "magamon kívül" feküdtem)

Én arra ajánlanám mac, hogy amennyiben este nem bírsz elaludni, mert folyton pörög az agyad, akkor dobj be egyet, hogy ne legyen gond, de rossz kedvre nem jó. Sőt, az is előfordulhat, hogy rosszabb lesz a hangulatod tőle.

A frontintól nem fog visszajönni az az illető...! :(

2012. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*x

Amúgy meg semmit nem ér, ha lefoglalod magad, ha totál egyedül teszed. (szerintem) Inkább keress valakit, akivel elmész ide-oda, akár csak sétikálni, vagy beülni egy kávéra valahová etc...

2012. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!