Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghalt az apukám. Estére egy...

Geobarbi kérdése:

Meghalt az apukám. Estére egy fél szem 0,5 mg-s rivotril árthat? Sosem szedtem még semmi ilyet.

Figyelt kérdés
Első este..
2012. aug. 14. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem... vedd be, ha úgy gondolod. (Hány éves vagy? 18 alatt azért Anyukád vagy valaki tudjon róla.)

Én is bevettem anno, amikor Bátyám meghalt. Első este bevettem, második este már nem... tudtam tőle aludni, de nem éreztem, hogy "használna".

Arra figyelj, hogy ne legyen rendszer belőle! Most még érthető, ha beveszed, de próbáld meg pár nap múlva már nem...


Őszinte részvétem.

2012. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem.


Egy orvost kellene megkérdezni, mivel még sosem szedtél.

2012. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. 21 vagyok, én sem szívesen veszem be, csak ha nagyon muszáj, félek a gyógyszerektől, csak ez pont van itthon. és mit gondoltok a valerianáról, hováról, és társairól? azt lehet, holnap szereznék a patikában.
2012. aug. 14. 22:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a patika helyett inkább a házi orvosod kellene megkérni, javasoljon/írjon fel valami nagyon enyhe nyugtatót. Bár a patikus is tudhatja, és adhat is olyat, ami nem vényköteles.
2012. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben, köszi. legszivesebben maradnék a vénymenteseknél, azok biztosan nem okozhatnak függőséget. a rivotrilt meg inkább jegelem mára, hátha tudok aludni nélküle.
2012. aug. 14. 22:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez valóban érv a vénymentesek mellett, viszont a háziorvosod ismer, tudja, hogy mi lenne a legjobb (a patikus viszont nem ismer ennyire)... Én anno annyira tartottam attól, hogy függőséget okoz, hogy már második este nem mertem bevenni.


Majd idővel másabb lesz... nem mondom azt, hogy jobb, mert nem, de másabb. Nekem Bátyám még nyolc év távlatából is nagyon hiányzik.

2012. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!


Én azt javaslom, hogy próbáld meg gyógyszer nélkül átvészelni ezt a nehéz időszakot, ha nem megy, akkor először az enyhébb dolgokkal próbálkozz, mint pl. a Hova.

2012. aug. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma szerzek hovát, mert nem igazán tudtam aludni, és ha egy kimaradt éjszaka sem segíti este az elalvást, akkor veszek be belőle.
2012. aug. 15. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem! Hogy vagy azóta?

Én az Édesanyámat veszítettem el, még nincs két hónapja.. nincs a földön ennél rosszabb érzés.. Én egyébkét vettem be xanaxot, mert nagyon kiborultam. Úgyis érzed ha kell!

Sok erőt és kitartást Neked! Őszintén sajnálom...

2012. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszinte Részvétem. Átérzem a helyzeted, Apa halála után én is elkezdtem gyógyszert szedni, először Frontint, aztán eljutottam a Rivotrilig. Nagyon könnyen a rabjává váltam, 5 év múltán csak azt vettem észre, hogy Zacher kórházában epilepsziás rohamokat produkálva üvöltök a leszokás borzasztó fájdalmától. Kérlek szépen, ne engedd Magad ennek a "gyógyszernek" nevezett öngyilkosságnak.
2012. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!