Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami nyugtató hatású készítm...

Valami nyugtató hatású készítmény, amit drogériában is be lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Nyugtatót szoktam szedni, de már elfogyott és szeretném helyettesíteni valami mással, ami nyugtatóként is alkalmazható. Bármi ötlet jó, a gyógyszertárakban (vény nélkül) kapható "gyógyszereket" nem ismerem, de olyat is szívesen vennék, valami ötlet? Vagy a drogériákban mit keressek?


(előre is köszönöm a válaszokat!)


2012. szept. 19. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valeriána, citromfű, levendula, de ha receptre kapható szereket szedsz nem tartom valószínűnek, hogy elég erősek lesznek ezek.
2012. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A leggyengébb nyugtatót szedtem, ami létezik és annak is a kisebb hatóanyagú verzióját. Úgyhogy szerintem elleszek ezekkel a természetesebb nyugtatókkal is. Köszi a választ.
2012. szept. 19. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:

óvatosan, ezekkel mert rá lehet szokni.

A nyugtató is egy felszínes kezelés, azt kellene megtudni mi lehet a kiváltó ok, hogy erre szükséged van. Biztosan erre van szükséged?

2012. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok függőségre hajlamos, szóval nem aggódom emiatt. Még 2010-ben kaptam egy 60 db-os kiszerelést és most fogyott el 2012-ben. Tényleg csak akkor vettem be, ha muszáj volt. Köszi a választ.
2012. szept. 20. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj, ilyen esetben jó lesz a Valeriána. Csak a "Nyugtatót szoktam szedni"-ből eléggé az jött le, hogy napi rendszerességgel kell szedned, úgy már tényleg nem lenne elég.
2012. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! A feszültség okát kellene megszüntetni és lehetőség szerint kerülni a nyugtatókat. Nagyon sok káros mellékhatás nélküli gyógynövény nyugtató hatású, így az aloe vera bimbót és egyéb gyógynövéneket tartalmazó tea melegen fogyasztva, a lycium, a minőségi méhpempő tablettát elszopogatva kb negyed óra múlva már érezhető hatása.
2012. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, félreérthető volt, bocsi. Szóval ritkán szedem, szerintem jók lesznek ezek a vény nélkül kapható dolgok is. Köszönöm a válaszokat (ötleteket)!
2012. szept. 21. 15:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, tegnap vettem NeuroRelax kapszulát és citromfű teát (csak ezek voltak a boltban azok közül, amiket felsoroltatok), a NeuroRelax ilyen Valeriana-s cucc, bevettem rögtön egyet, hogy kipróbáljam, és szerintem nagyon jó. Úgy fél óra múlva kezdett el hatni nagyjából és egyértelműen éreztem, hogy nyugodtabb vagyok. Bár a tájékoztató szerint ez éjszakára való a nyugodt alváshoz, de így nappalra is tök jó szerintem. Még egyszer köszönöm a válaszokat és a segítséget!
2012. szept. 22. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!