Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne ha a leges-leges...

Mi lenne ha a leges-leges legkönnyebb megoldást használnám a gondjaim, magányom, félelmeim ellen az életben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy mi az a legeslegkönnyebb megoldás.
2009. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha mindenki ezt tenné, már rég kihalt volna az emberiség. Az élethez kell megoldásokat keresni, nem a halálhoz.
2009. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Öngyilkosságra gondolsz? Oltári hülyeség volna!
2009. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A leges-leges legkönnyebbnek látszó megoldás sokszor a legnehezebbé válik...
2009. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Kedves második! Bocsánat, de véletlen kék kezet nyomtam rád a zöld helyett! :S
2009. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Oké, semmi gond.
2009. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor mit tegyek?? 17 éves lány vagyok. Eddig egy lapos , unalmas , magányos, stresszes életem volt. Soha nem kellettem senkinek, nem voltam fontos senki számára.

Ilyet meg, h barátnők, barát keresése nem is írjatok. Reménytelen 17 éve keresem őket és semmi. Senkinek nem kellek. Max akkor keresnek, ha mi hátsó szándék vezérli őket

2009. aug. 1. 21:54
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A legkönnyebb? Ugyan már, csak a leggyávább!
2009. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így érzel.Bár 17 évesen még én is így éreztem.Aztán rájöttem, hogy miért. Gondollds végig kinek a kritikája vagy mi miatt érzed így magad, biztos van valami ok.És az ellen próbálj tenni.Ne barátokat keress, ne magadban kersd a hibát, hanem megutatni hogy ki vagy vagy és mire vagy képes?!Ez most lehet bután hangzik, de az én véleményem az, ha valaki így gondolkozik, azt bántották valaki, valamilyen formában.Ez ellen próbálj tenni.Van egy mondás: "Ami nem öl meg, az erősít."
2009. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha tudnád, h menniy ideje próbálom így felfogni az életet. Mindig erősnek mutatom magam még most is, bár már inkább úgy érzem, h megöl és felemészt belülről ez az egész
2009. aug. 1. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!