Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne ha a leges-leges...

Mi lenne ha a leges-leges legkönnyebb megoldást használnám a gondjaim, magányom, félelmeim ellen az életben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne tedd... Ez még csak középsuli, nem az ÉLET... Mikor 18 leszel minden megváltozik, elmész fősulira, egyetemre, esetleg dolgozni egy új helyre... Ott új emberek... Ha ott se "kellesz senkinek" az már nem az ő hibájuk! Meg még ha hagyjuk ezt az egészet, még csak 17 vagy, ez az életednek csak a KEZDETE!!!! Hidd el, hogy egyszer lesz férjed, gyerekeid, és ez az egész már csak emlék lesz. De ehhez esélyt kell adni magadnak, NE ADD FEL!
2009. aug. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tinikent en is igy voltam mint te! Sot, utanna is egy jo par evig, de most 4 eve megismertem egy csodalatos embert, es minden megvaltozott!

Ne add fel! Kitartast! ;)

32/L

2009. aug. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
20 évesen fejezem be a gimit, mert egy 5 éves gimnáziumba jelentkeztem, amit joban utálok, mint ahogy el lehet képzelni. És így, h koleszos vagyok....
2009. aug. 2. 11:15
 14/16 anonim ***** válasza:
Részletek nélkül nem lehet okosat mondani, mert könnyű lenne azt mondani, hogy szerezz barátokat, nevess sokat.Ez így nem megy......
2009. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Válts iskolát
2009. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem elég merész kijelentés, hogy nem találsz magadnak barátokat. Hisz olyan sok-sok ember van, akikkel még nem is találkoztál. Túl fiatalvagy még az efféle gondolatokhoz. Egyébként meg nem hiszem, hogy a legkönnyebb megoldás az lenne, amire gondolsz. Én a helyedben tutira megpróbálnék ismerkedni. Annyi, de annyi ember él még a földön...
2009. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!