Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek depressziós lenni. Mit...

Kezdek depressziós lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hete történt,hogy egy családi ismerőssel találkoztam,aki részeg volt és elkezdett molesztálni.Igaz hogy csak egyszer de ez nagyon megviselt.Egész nap rossz kedvem van,hazajövök az iskolából,és házi után csak fekszek az ágyamon és ezen rágódok.Elmondtam a legjobb barátnőmnek,mert azt hittem ettől jobban leszek,de nem.Mit tegyek?

#molesztálás #családi barát.
2012. szept. 24. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogd fel ugy, hogy részeg volt!
2012. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amit érzel, az a tehetetlen düh. Tégy valamit. Mondd el mindenkinek, akinek csak tudod, nehogy már az ilyen köcsögök megússzák, még ha családi ismerős is. És főleg ne te szégyelld magad a történtek miatt, nem te vagy a hibás.
2012. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

De mit értesz molesztálás alatt? :S

Lehet h jobban tennéd ha nem rágódnál ezen tovább, ő a semmirekellő és te depizel miatta... Ő meg lehet el is felejtette.

2012. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Menjél el hozzá és mondd el neki, hogy mi történt, lehet nem is emlékszik rá. Ha igen akkor oszd ki a fejét alaposan!
2012. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem merem elmondani senkinek,nehogy tönkretegyem az életét.Van egy 18 éves fia és egy felesége.Most ezt alig bírtam leírni úgy reszketek.Szerencsére nem lakik tul közel,de akkor is félek,de azért próbálok nem erre gondolni,de nem megy
2012. szept. 24. 20:32
 6/12 anonim ***** válasza:

De azt nem irtad, hogyan molesztált? Fogdosott vagy sértegetett? Nem mindegy!

Különben hány éves vagy? A szüleidnek miért nem beszélsz róla?

2012. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Velem is volt ilyen és később láttam h túlreagáltam kicsit a dolgot, de én is ott reszkettem utána olyan ideges voltam. :S Nem mind1 h hány éves vagy és mit követett el. Attól függ h kinek mondd el és h h reagálj rá később mert akkor még biztos találkoztok...
2012. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Odajött mellém elkezdett fogdosni a fenekemet,megfogta a mellemet,és atkarolt oldalról,közbe benyult a lábam közé.Nagyon megíjedtem és elfutottam.Egyébként most leszek 13.
2012. szept. 24. 20:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek. Ez a legkevesebb!
2012. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szüleidnek mindenképp mond el! Azért én 22 évesen le tudom reagálni, de még ennyi idősen se esik jól, hát akkor egy kislánynak?! -.- Az azért elég felháborító h egy 12 évest piszkál, akkor is ha részeg :S
2012. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!