Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek depressziós lenni. Mit...

Kezdek depressziós lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hete történt,hogy egy családi ismerőssel találkoztam,aki részeg volt és elkezdett molesztálni.Igaz hogy csak egyszer de ez nagyon megviselt.Egész nap rossz kedvem van,hazajövök az iskolából,és házi után csak fekszek az ágyamon és ezen rágódok.Elmondtam a legjobb barátnőmnek,mert azt hittem ettől jobban leszek,de nem.Mit tegyek?

#molesztálás #családi barát.
2012. szept. 24. 20:09
1 2
 11/12 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen mondd el a szüleidnek, ami történt! Te még kiskorú vagy, és egy percig sem gondolkodj azon, hogy mi történik az ő életével, ha te ezt elmondod. Vannak ugyanis játékszabályok, amiket senki soha nem hághat át!

Itt Te vagy az áldozat, és te vagy az, aki semmi rosszat nem csináltál, és jogod van megvédeni magadat, és jogod van ahhoz is, hogy elégtételt vegyél ezen az emberen.

Szólj a szüleidnek, hogy ez történt, és én a helyedben még a rendőrségre is elvitetném magamat velük.

Ilyesmit egyszerűen TILOS csinálni, amit az ismerős csinált, és én is elvárnám a gyerekemtől, hogy szóljon, ha ilyesmi történik vele. (Az már mellékes, hogy letörném a kezét akármilyen barátnak, ha ezt csinálja a lányommal!)


Ne aggódj és ne foglalkozz semmi mással, csak magaddal- Te semmi szégyellnivalót nem csináltál. És mondd el a szüleidnek, ami történt!

2012. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem akarom a szemükbe mondani,ezért amikor megyek suliba véletlenül az íróasztalomon felejtem a naplómat azon az oldalon kinyitva ahol leírtam,hogy molesztált.Köszönöm a válaszokat
2012. szept. 25. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!