Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet úgy hosszútávon normális...

Lehet úgy hosszútávon normálisan élni, hogy egyetlen személyre számíthatunk az életben?

Figyelt kérdés
Félárva vagyok,lassan 11éve halt meg az édesanyám.Apukám nevelt,már felnőtt vagyok,de természetesen még vele élek(22 éves vagyok).Barátaim régen voltak,sok időt töltöttem velük,de ma már néha nem tudom eldönteni,nem-e csak a szánalom tartotta-e őket mellettem.Középiskolás koromtól váltam igazán boldogtalanná,se az osztálytársaimmal,se a tanáraimmal nem jöttem ki.Sokszor aláztak meg,teljesen kiközösítettek.Most főiskolára járok,lett egy pár haverom,meg egy tényleg igaz barátom,aki fiú,és házas,tehát a sulin kívül nem találkozunk.Úgyhogy már 7.éve csak az apámmal mehetek bárhova,csak az ő szeretetére és segítségére számíthatok.Tudom,lehet,hogy egy párkapcsolat segítene a helyzetemen,de sehogy sem akar összejönni...Jó,vannak még rokonaim,de a nagynénémen és a nagymamámon kívül nem nagyon tartom velük a kapcsolatot,rajtuk még érzek valami kötődést irányomba.De hát idősek,ki tudja,meddig lesznek még velem..Nem akarok magamra maradni,mit tegyek?Van vki,aki esetleg rendelkezik hasonló élettapasztalatokkal?
2012. szept. 24. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Jajj kérem nagyon segíítsenek--elnézést kérek h ideíírok de édesanyám kórházba került és elérhetőségnél csak aztkértük h sms-t írjanak és aztírták benne h a beteg EXITÁÁLT kérem segíítsenek nemtudom mit jelent ? komoly baja lehet ?
2012. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző remélem viccelsz :(
2012. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves Első! Fogadd őszinte együttérzésemet!
2012. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21.42: ezt hívják akasztófa humornak?
2012. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!