Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ébredek fel minden este...

Miért ébredek fel minden este hajnali 2 és 3 között, még akkor is, ha teljesen kialvatlanul fekszem le aludni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Hirtelen ez a cikk ugrott be:


[link]


Nem tudom, hogy igaz lehet-e...

2012. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon stresszelsz valamitől és ez nyomaszt belülről. Nem lehet hogy valamilyen vizsga közeleg és ez aggaszt téged?
2012. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem szoktál zsírosat, nehezet enni vacsorára? Vagy nem szoktál késő este vacsorázni? Úgy tudom, attól is lehet.
2012. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nem tudom hány éves de ajánlnék egy tanácsot. gondolkozzá el rajta, mitő lehet lelki furdalásos, mi kinozza, ami nem haggya nyugodton. javasolnám néked, keressél fel eggy természet gyógyászt, az minden gongyát meg oldja. én is ki próbáltam eggyet az asztro tvben mer a szomszéd aszonyom-nak segitet és azóta sokkalta jobban alszok.
2012. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én a helyedben a kedvenc plüssállatommal aludnék,nekem segített!
2012. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Előadások helyett, célszerűbb este aludni...
2012. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem totál ugyanez a bajom:/ Legutóbb bevettem egy fél Xanaxot és az egész sokat használt! De pontosan tudom miről beszélsz szörnyű:(
2012. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a xanax helyett inkább homeopátiás gyógyszerekkel próbálkozz, pl sedacur forte, volt olyan időszak, hogy én is szedtem, mert nem bírtam kipihenni magam, és nem okoz függőséget!
2012. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kérdezd meg magadtòl!!!!!!
2012. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szeretlek❤❤

És itt vagyok veled

2020. jan. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!