Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már lehet depresszió?

Ez már lehet depresszió?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok, és eléggé kétségbeesett. Mondhatni egy szakításon vagyok túl, nagyon csúnya szakításon. A lényeg, hogy minden átmenet nélkül azt mondta nekem, hogy fura ez az egész, és vége. Azóta nem hajlandó válaszolni nekem facebookon, élőben sem találkoztunk. Szörnyen érzem magam. Már 2 hete tart ez az állapot. Gyűlölöm magam, azt ahogy kinézek, azt amilyen vagyok, az egész lényegemet. Nem eszek nagyon semmit. Már fogytam 5 kilót. Szinte minden nap sírok, este úgy alszom el. Ha el is aludtam állandóan felébredek. Folytatom a sírást... Nagyon magányos vagyok, nagyon hiányzik nekem a srác is, legfőképpen. Egyedül érzem magam, semmi életkedvem, és már nagyon régen nevettem utoljára. Úgy érzem soha senki nem fog szeretni megint. Hogy soha senkinek nem fogok kelleni. Mit tegyek, hogy ez jobb legyen? Ez már depressziónak minősül?


2012. okt. 9. 19:45
 1/2 anonim válasza:

Ez még nem depresszió,ne izgulj. Tapasztalatból mondom,mert én az vagyok,de a közelébe nem vagy (: Egy szakítás ami rettentően megvisel,ez megszokott. El kell telnie egy bizonyos időnek,hogy túl ess rajta,addig is a lényeg,hogy beszéld ki magadból valakinek, legjobb barátnő,szülő,bárki aki a bizalmadban van,de ha esetleg egyedül vagy,akkor írhatsz privit is,és beszélgethetünk erről. Kitartást neked!! Szurkolok.

16/L

2012. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia.

én is elég sokmindenen mentam keresztül, szakítottam én is a barátnőmmel. de megtanultam függetlenné válni. úgy érzem, hogy nem szeret senki, de elvagyok. maximum akkor szorul össze a szivem, ha olyas valakit látok, aki nagyon szerelmes. még egy ölelést is elfogadnák szívesen. ma is 4ig voltam iskolában, 9 órám volt ma, és itthon voltam a maradék időben. minden nap ez megy, csak az időpontok változnak.


nekem a mamám a mindenem, de már öregszik sajnos. sz a rémálmom, hogy meghal, és nem tudok tenni ellene semmit. na én ettől készülök ki...


ha gondolod, akkor írj,

remélem, hogy tudok neked segíteni is. :)

16F

2012. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!