Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek ennyire idegbeteg?

Figyelt kérdés

Nagyon hamar felkapom a vizet,már a párom is mondta,hogy ezt nem lehet kibírni. Ha valami nem úgy sikerül ahogy akartam akkor kiverem a hisztit, utána meg persze bűntudatom van. Meg csapkodok meg megszorítom őt :( meg legszivesebben földhöz vágnám a seggem,de nem segít semmi :(

A helyzet az hogy nagyon beteges vagyok, 1,5 éve állandóan hüvelyi betegségem van vagy felfázok. És most is már az 5. gyógyszert kapom és nem segít mert ugyanúgy meg van a fertőzés.

A szüleimnek nincs idejük rám, nem foglalkoznak velem valami túlsokat :/ Otthon nincs kivel beszélgetnem. Van nagyon sok családi problémám is ,meg egy igaz barátnőm sincs akivel tudnék beszélni.

Ezért mindig a páromra akaszkodok,és nem hagyok neki teret. De egyedül annyire rossz.

Sportolni szoktam járni,bár most műtötték a kezemet ( azt is betegség miatt) így most nem tudok menni.

De kikészít hogy nem tudok meg gyógyulni,és a párommal sem lehet normális szexuális életünk :@


Segítsetek,nem akarom h szakítsunk miattam, ő kitart mellettem,de nem akarom kínozni.

Mit tegyek ? Nem akarok idegbeteg lenni :'(

18/L



2012. okt. 11. 19:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pedig tovább kell keresned egy normális barátnő után vagy nincs arrafelé normális sport vagy népitánc vagy bármi normális közösség. Én Pesten lakom,igy nem tudom elképzelni,hogy ott milyen lehetőségek vannak. Vagy keres idősebb barátnőt,akár egy nagymamát. Van,akinél a kor bölcsességgel is jár és ő is biztos örülne,ha egy fiatalnak átadhatná a tapasztalatait. Nem kell feltétlen fiatal lány barátnőt keresni!
2012. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem cigizem,barátnőt pedig még keresek,több kevesebb sikerrel :/
2012. okt. 23. 14:24
 13/13 anonim ***** válasza:

Drágáim, hogy jellemeznétek egy extra miniszoknyás műkörmös sminkes csajt?

Mert én úgy ahogy a kérdező.

B+ ha senki nem normális ne akarjátok már, hogy találjon barátnőt.

2022. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!