Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham egészséges emberekn...

Pánikroham egészséges embereknél is jelentkezhet?

Figyelt kérdés

Tegnap volt életemben az első:/

Ugye ez csak egyszeri alkalom lehet a felgyülemlett stressztől és ez még nem pánikbetegség?


2012. okt. 15. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már olvastam de nem győzött meg az 10%..
2012. okt. 15. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig ennél meggyőzőbbet én sem tudok. A kérdésedre a válasz ez, igen, előfordul egészséges embernél is.


Hogy Te konkrétan pánikbeteg vagy/leszel-e, ezt meg mi innét nem fogjuk tudni abból, hogy volt egy ilyen rohamod. Hiszen te magad sem tudod.

2012. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Természetesen előfordul, az "egészséges" kifejezést csak idézőjelben tudom használni, mivel akinek többször is van pánikrohama az sem feltétlen beteg. A pánikot személy szerint már nem tartom betegségnek csak egy állapotnak.
2012. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden betegség először egészséges embereknél jelentkezik. Aztán már nem.
2012. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokunknak van egyszer-kétszer pánikrohamszerű tapasztalata. Attól még nem vagy pánikbeteg, általában nem is ismétlődik meg. Nem kell ráparázni! Nekem akkor volt hasonló, amikor a férjem elmondott valamit az ismerőseinek, amit én nagyon is magánügynek gondoltam. Akkor percekig nem kaptam levegőt, rosszul voltam. Egyébként pszichológus vagyok, és sok pánikbetegnek segítettem már. Szóval, ha mégis újra előfordul, van segítség, ne szenvedj egyedül! Nagyon hatékony módszerek léteznek ellene :)
2012. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!