Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Nincs 4 éve...

Mit csináljak? Nincs 4 éve barátnőm . és azok a lányok akik barátilag nagyon szeretnek úgy érzem hogy csak megsajnálásból mondják ezt meg akarok halni már elkezdtem cigizni egyre nehezebben megy a suli egyre rosszabbul vagyok .

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Segítség :c. Szüleimmel nem akarok róla beszélni

2012. okt. 15. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Vannak cigisek, akik 30 évig is elélnek. Úgyhogy van még egy kis időd...
2012. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a tanulásra koncentráltam, amikor így éreztem magam, hogy visszanyerjem kissé az önbecsülésem. Lehet, hogy jól tennéd, ha pszichológushoz fordulnál és elbeszélgetnél vele erről. (Mondjuk nem tudom hol találsz ingyen vagy mennyibe kerül az ilyesmi.)
2012. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ettől lesznek még az életben sokkal nagyobb gondok is, hogy pusztán ebbe kéne "csak" belehalni. Szedd össze magad, keress hobbit vagy bármit, ami eltereli a gondolataidat. Az nem old meg semmit ha feladod. Szükség esetén pszichológus.
2012. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nincs 4 éve barátnőm . és azok a lányok akik barátilag nagyon szeretnek úgy érzem hogy csak megsajnálásból"


Szal nincsen barátnőd, de a lányok barátilag szeretnek. Ezt hogyan kell érteni? Egyébként te fiú vagy, vagy leány?

2012. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és pl úgy h úgy szeretnek nagyon mint 1 sima barát de máshogy nem...
2012. okt. 20. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!