Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 oldalas dolgozatot kell...

2 oldalas dolgozatot kell írnom hittanból a cime:Mit jelent számomra a tisztaság?

Figyelt kérdés
Persze itt a lelki tisztaságra kell gondolni.Elég nehéz feladatnak tartom mivel 7.-es vagyok, és ötletem sincs mit írjak.

#tisztaság #hittan #lelki tisztaság
2012. okt. 17. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég fura, hogy egy szubjektív témáról itt kérdezel embereket. Ez a feladat rólad szó és a Te meglátásodról.


Azért leírom, számomra mi a tisztaság: szerintem igazán csak a gyerekek tiszták, nekik még nincsenek előítéleteik, nem a rosszat hanem a jót látják még a világban. Nincsenek (remélhetőleg) rossz tapasztalatik, ami miatt negatívan látnák az életet. Nem befolyásolja őket a vallás, bőrszín, rassz, vagy az, hogy ki milyen ruhát hord, milyen telefonja, mennyi pénze van. Csak azt érzik, ki hogyan közelíti meg őket, legyen az milliomos vagy hajléktalan, ők az embert látják nem a társadalmi szinten elfoglalt helyét.

Ennyi jutott eszembe hirtelen. Kezdj el Te is ilyeneken gondolkodni.

2012. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!