Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pár napja éjszaka alig tudok...

Pár napja éjszaka alig tudok aludni még ha nagyon fáradt vagyok akkor se, trauma nem ért de van egy elméletem hogy mi lehet, de nem tudom hogy lehetséges-e?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok (19F) és úgy fél éve, úgy érzem beleszerettem egy lányba(vele keringőzök, stb) de barátja van. Lehet hogy az esetleges reménytelenség okozza az álmatlanságat? Próbáljam elfelejteni? Ezt nem látom lehetségesnek(este mikor egyedül maradok a gondolataimmal folyton rá gondolok s mikor felébredek éjjel, akkor is, vele álmodok stb.) Mondjam meg neki hogy mit érzek s ezzel lehet "megnyugodok"? Vagy forduljak szakemberhez?

2012. okt. 18. 18:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Az az érzésem hogy sejti a dolgot, de nem mutatta még ki nyíltan.
2012. okt. 18. 18:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen erősen vágyakozol utána, biztosan ő az oka az álmatlanságnak, de ez nem olyan vészes dolog még. Több dolog is lehetséges,mert ha megmondod és netán elutasít, lehet, hogy rosszabb lenne, de lehet hogy jobb... Ezt magadban kell eldöntened, de szerintem semmit nem veszthetsz vele, ha megmondod neki.
2012. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!