Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy egy éjszaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egy éjszaka alatt elmúljon a szerelem valaki iránt?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel összevesztünk eléggé megbántott azt hittem szakít velem ezért lemondtam róla. Másnap reggel megbánt mindent de nem éreztem már semmit iránta :( Ilyen lehetséges egyáltalán? Szeretni szeretem iszonyatosan de már nem érzek iránta semmit. Szakítottam vele jól döntöttem?
2010. dec. 31. 12:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nem lehetséges..vagy csak szimplán nem szeretted őt eléggé :/
2010. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
iszonyatosan szerettem az életemet neki adtam volna :/ valami nem stimmel velem az biztos :(
2010. dec. 31. 12:43
 3/27 A kérdező kommentje:
vagy csak egyszerűen nem voltam biztos az érzéseimben?
2010. dec. 31. 12:44
 4/27 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nálam egy este alatt fordult feje tetejére a világ. Iszonyú volt látni, hogy akit szerettem már "nem létezik". És kiábrándultam. Az más kérdés, hogy a szerelem nem múlt még el akkor, de minden megváltozott. :(
2010. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
tudnál mesélni mert most eléggé szomorú vagyok és lehet a saját hülyeségemből hagytam el a barátnőmet :S
2010. dec. 31. 12:48
 6/27 anonim ***** válasza:

Gondold végig, mit érzel. Ha hibát követtél el, arra már rá kellett jönnöd. És talán még nincs késő jóvátenni :)

Én jól tettem, hogy a szakítás mellett döntöttem. Hogy te jól döntöttél-e azt nem tudhatom :)

2010. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Á, ezt a sort csak most olvastam: "Szeretni szeretem iszonyatosan de már nem érzek iránta semmit"

Hogy is van ez?

2010. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs mit érzek de azt tudom hogy szeretem őt de ez a sok "szerelem nélkül nincs kapcsolat" elbizonytalanított :(
2010. dec. 31. 12:53
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem erősen nézz magadba... feküdj le..és gondolkozz el rajta hogy megbántad e hogy szakítottál ..és ha igen akkor azt azért e mert lehet hogy csak összezavarodtál? és ha 1 hét múlva valakivel összejönne ..akkor mit éreznél? Talán csalódottságot? vagy Feléledne benned újra a szerelem? szerintem igen.... hiddel ottvan az benned csak most összezavarodtál de ha ténylegesen elveszítenéd akkor mindenre ráébrednél...és ezt éreznéd...úristen elhagytam..mittettem..hisz szeretem őt... de akkorra ő már nemfog téged...hanem a másikat...:/ teddmeg gondolkozz próóbáld érezni hogy szereted e még legbelül gondolj az eggyütttöltött időkre ..a szépekre és h hiányzik e...:D 1ső voltam. :D;) írdle majd léci hogy mit érzel miután ezt megtetted;)
2010. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
úgy hogy a vonzódás és a ragaszkodás megvan iránta de nem hiányzik már mint ezelőtt :( Meghaltam volna ha a kapcsolat közbe szakít de most nem vagyok olyan szomorú mint akkor lettem volna :(
2010. dec. 31. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!