Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudni hogy egy lány...

Honnan tudni hogy egy lány már kész a változtatásra, nem akar további rossz kapcsolatokat és szenvedést? Milyen érzéseket és jeleket ad a környezete felé?

Figyelt kérdés
Volt egy rövid kapcsolatom egy lánnyal akinek komoly traumái, kofliktusai vannak a szüleivel vak voltam és belestem a pótapa szerepbe. Én már tudom hogy hol rontottam el és hogy változtatnom kell magamon sok területen mielött egy újabb párkacsolatba belemennék. És ő... megint csak szenved. Mint ember az embernek szeretnék neki segíteni, de tudom azt hogy senkin sem tudok segíteni ha ő maga nem akarja.

2012. okt. 28. 15:01
 1/4 shoona:D ***** válasza:
azt hogy mikor van kész a változásra ,azt csak ő maga fogja tudni,de abba biztos lehetsz hogy nem akar rossz kapcsolatokat és szenvedést!! A jeleket pedig folyamatosan küldi!az is jel hogy rosszul érzi magát a helyzetben :) mivel nem ismerem személyesen nem tudom hogy tudnál segíteni rajta de drukkolok neked
2012. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszodat! Ö állítja hogy szenved! Amúgy Brian Tracy szerint vannak emberek akik bolodogok a szenvedsükben és eszük ágában sincs változtani rajta. Remélem ő nem ide tartozik, hisz olyan korban van amikor még tud változni. Viszont az idő csak megy változni pedig egyre nehezebb ugye.
2012. okt. 28. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiaza Bryan Traci?
2012. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Brian Tracy Amerika és Nyugat-Európa legismertebb menedzseroktatója, üzleti körökben keresett elõadó, konzulens és író.

Négy nyelven beszél, rendelkezik a legmagasabb nemzetközi üzleti diplomával (MBA), és oktatott is MBA kurzusokon. Három cég elnöke, ezenkívül övé a világ egyik legnagyobb nemzetközi menedzsment oktatási vállalata.


Munkája, kutatásai kapcsán több mint 80 országban járt, 30.000 óránál is többet töltött el többek között a pszichológia, a közgazdaságtan, az üzlet és a történelem tanulmányozásával. Afrikában együtt Dolgozott Albert Schweitzer-rel.

2012. okt. 28. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!