Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért teszem ezeket?

Miért teszem ezeket?

Figyelt kérdés

Szorongok néha, félek társaságban, de próbálom leplezni.


Most Bartosra vagyok kattanva és nincs lelkitársam, nem tudom kivel megbeszélni a dolgokat és röhögni rajta, ezért ide rakom fel a kérdéseimet, szinte magammal beszélek róla.. Túl sok dolog kavarog egyszerre bennem és egy elmebeteg módjára adom ki magaból öket..


Aztán másnap alig emlékszem, az akkori érzéseimre. Miért lehet ez? Most is félek a szeptembertöl, egész nyáron szinte csak gép elött ültem.. és kezdek bekattanni és érzem a félelmet, szorongás kezdeti szakaszát! Érzem h valami történni fog! Mindig ez van. Ha meg találok pár megértöbb barátot, rögtön normálisabb lesz az elmém..


Miért lehet ez? Annyira betegnek érzem magam lelkileg (örök lelkibeteg)..



2012. aug. 18. 19:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, ez a lelki vérzékenység ami nekem van, a borderline-személyiségzavarosoknál szokott lenni leginkább. És csomó más jellemzö igaz rám.
2012. aug. 18. 19:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor kezetfoghatunk...:S:D
2012. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak nekem van 1 kiskutyám, Perec a neve.. öt szeretem, vele kezet fogtam szokni, mással nemnagyon. Meg a nagymamám. Laborfalvi Róza utcában lakom, 180 magas, 1 mázsa, szemüveges fekete tacskókutyussal leszek, keressetek meg! Barátokra van szükségem!
2012. aug. 18. 20:11
 4/6 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem ezt említeni, de fontos. Nem tudom mit miért teszek, mindenféle érzés kavarog bennem.. mániákus depresszió?


Csak a wowot ismerem néh akondizok és ennyi :S

2012. aug. 18. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Bartos kirááály! Das ist mee.
2012. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül 19 éves?
2012. aug. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!