Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utalhatnak ezek a jelek?

Mire utalhatnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés
A fejemben egyfajta hasító, nyomó érzést érzek a bal agyféltekemnél, valamint úgy érzem, hogy az elmúlt időszakban egyre "tompább" vagyok agyban:S A kitűnő memóriám, fogalmazási készségem a múlté. Nem tudom rendesen a gondolataimat szavakba önteni, amiket elmondok azokat pár pillanat múlva elfeledem, a memóriám is gyakran cserbenhagy...Ezen kívül 2 napig nem is tudtam az elmúlt napokban szinte semmit se enni, vacogtam, rosszul voltam...Most meg a nyakam táján egy bizsergető érzést érzek, és nagyon hamar elálmosodok. 18F

2012. nov. 2. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem egy agyalapi vérrög keletkezhetett minnél előbb menjen el orvoshoz egy koponya CT-T fognak javasolni sok sikert várjuk a fejleményeket.
2012. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:O Valami lehet az agyadnál. Lehet, hogy valamelyik ideg vagy tényleg egy kezdődő vérrög. Inkább fordulj orvoshoz az majd CT-re küld és kiderül mi van.
2012. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy sokat ülsz monitor előtt, vagy meghúztad, ilyenekre nem gondoltál? A memória, fogalmazási képesség lehet depresszió tünete is... ez így elég sovány.
2012. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legközelebb csak szerdán tudok elmenni a háziorvosomhoz, annyira be vagyok táblázva:( Mellesleg voltam már depressziós, tudom milyen állapot, de akkor nem produkáltam ilyen tüneteket, és a monitorom szándékosan magasan van, hogy a gerincem egyenes maradjon.
2012. nov. 3. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami probléma lehet az agyban. Mindenképpen háziorvos és alapos kivizsgálás. Először valószínűleg vérvétel lesz, és az alapján fognak utalni tovább a szakorvosokhoz. Ha daganat felmerül, az már a vérvétel során kiderül bizonyos értékekből.


Látási problémád nem szokott jelentkezni?

2012. nov. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!