Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vállalhatok úgy nehéz fizikai...

Vállalhatok úgy nehéz fizikai munkát ha rivotrilról szokok le?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja leszokóban vagyok.3x2mg-ot szedtem most már csak 2mg úgy hogy reggel 0,5 délben 0,5 este 1mg lehet valami bajom?

2012. nov. 7. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy "bekábulsz" tőle, akkor ne vállald el. Ha semmi tünete nincs akkor ne mondd meg és hajrá.


Milyen munka?

2012. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
itt az a baj hogy már kábulás nincs csak amikor váltok kevesebbre vagy 5napig ilyen gyengébb elvonási tüneteim vannak.egyébként építőipar kint szlovákiában konkrétat nem tudok mert haverom intézi!
2012. nov. 7. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:

és az elvonási miben jelenik meg?


orvos nem vagyok amúgy, bocsi előre is :)


építőipar.... részvét.... egy festő.... :)

2012. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fejfájás, gyomorfájás, ideges is szoktam lenni, nem tudom de szerintem a fejem az magas vérnyomás miatt fáj..nem mértem még csak gondolom
2012. nov. 8. 07:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, vállalhatsz. A leszokást is elősegíti a jó elfáradás. Egyébként milyen munkáról van szó?
2012. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az nem lehet baj hogy 12 méteren kell dolgozni?
2012. nov. 13. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi nem írhatunk ki betegállományba. Mellékesen, amikor rászoktál, akkor dolgoztál? Ha félsz, vállalj más munkát Ahogy a Moldova írta: Tekézhetnél...
2012. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az még nem annyira magas :) Ha nem félsz akkor nem baj.
2012. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!