Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok mindig ideges,...

Miért vagyok mindig ideges, feszült?

Figyelt kérdés
Mostanában rettentően ideges feszült vagyok,ha szólnak hozzám agresszíven válaszolok nem akarok emberek közé menni,utálok mindent,a csúnya beszéd a lételemem lett.Már elegem van mindenből,segítsetek hogy változtassak ezen.
2008. máj. 23. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Próbálj meg lazítani,relaxálni egy kicsit.Vegyél párologtató mécsest és hozzá válassz kedvenc illataidból(a citromfű és levendula erre kiváló és teába is fogyaszthatod,mert nyugtató hatásuk van),vagy füstölőzz,ha szereted.Rakj be valami nyugtató zenét,olvasgass,rajzolgass közbe.Nem kell konkrét dolgot,lehet firkálni is.Esetleg készíts egy naplót(ha nem akarod vagy nincs kivel megbeszélned a dolgokat),amibe kiírhatod,hogy mi bánt,akár kérdezhetsz is benne.Légy pozitív:ha rossz gondolatod támad mondogasd ezt(magadban):"töröl,töröl,töröl!"Tudom így hülyeségnek hangzik,de ezt édesanyám tanácsolta nekem és bevált.Amúgy ha nem ízlik a levendula vagy citromfű tea ajánlom még a az orbáncfű teát.Ennek nincs íze,se "szaga".Sok Sikert! :) És persze Vidámságot! :D
2008. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Próbálj meg sportolni valamit, az levezeti a fölösleges agressziót! De lehetőleg olyat, ami jól kiizzaszt (pl. futás)! Vagy vegyél egy boxzsákot, és verd azt, ha ideges leszel valakire (nem hülyeségből írom, több embert is ismerek, akinek segített).


Miért nem akarsz emberek közé menni? Miért utálsz mindent?


Ezek annyira ismerősek nekem :-( Saját magamat juttatják eszembe :-( Lehet, hogy Te is depressziós vagy (kívánom, hogy ne).


Úgy érzed, hogy senki nem hallgat meg? Ha gondolod, írj nekem e-mailt nyugodtan, én is átéltem ezeket a dolgokat, és évekig voltam súlyos depressziós, hátha tudok segíteni.

2008. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Xanax.
2010. jan. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
56%
Lehet, hogy már nem olvasod ezt az oldalt (legjobb esetben már jobban vagy), de ha igen, szerintem segít, ha átgondolod, hogy mi az a dolog, amit a legjobban szeretsz csinálni, és építő jellegű, és azt teszed. Ez lehet egy hobbbi is. Emellett segíthet két játék. Az egyik: mindennap találj legalább öt jó dolgot, ami aznap történt Veled. A másik: minden szituációban próbálj arra gondolni, hogy mitől lenne még rosszabb, és ezért miért jobb a valós helyzet. A bizalom, a hit emellett rengeteget segít!
2012. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%
Kezdj el küzdősportozni pl: MMA
2016. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!