Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fenét kezdjek magammal?...

Mi a fenét kezdjek magammal? Feszült vagyok, vagy valami hasonló.

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, hogy járok pszichológushoz, de semmit sem segít, hamarosan pszichiáterhez is fogok.

Általános állapotom az üresség, kedvetlenség, hirtelen idegesség, meg még igen sok minden, nem sorolom fel, nem arról van szó... Csak arról, hogy nem tudom, hogy vagyok, de rosszul. Mindjárt szétesek, felrobbanok, eltörök.

Tehetetlennek érzem magam, legszívesebben a falba verném a fejem. Nem tudok aludni, pedig most még a rémálmaim is jobban lennének. Járok természetbe, bár nagyon utálom, a langyos tejtől hányok.

Szóval mit kezdjek magammal most? Abba már bele sem merek gondolni, holnap mi lesz...

Egyébként nem történt semmi baj. Ezek fennállnak minden probléma nélkül is, az maximum felnagyítja (még ennél is jobban). Próbálok rájönni, akkor hogy oldom meg, de fogalmam sincsen. Mit csináljak? Nem is tudom megfogalmazni, mi van. Szorongok, feszült vagyok, közben meg üres is. Veletek van ilyen, vagy teljesen hülye vagyok? Ha van, mit csináltok? Ilyenkor már beszélgetni sem tudok senkivel...


2010. jan. 17. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van. Iskolai dolog, vagy esetleg nincs munkád és otthon vagy, vagy bánt valaki? A szorongást kiváltó okot kellene megtalálni. Vagy esetleg ha nincs párod akkor valaki kell melléd aki vigyáz Rád.
2010. jan. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodjál meg szépen. Te depressziós vagy de nagyon. Hidd el mindenkinél előfordul ilyen, és főként a téli hónapokban. És aki még hajlamos a depire, annál kijön. De menjél el pszichiáterhez, ad neked hangulatjavítót.
2010. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Évek óta így van, gyógyszert még nem kaptam. Természetesen tudom, hogy valami oka van, de ez már olyan régen kezdődött, hogy mára köze nincs az eredeti problémához.

Csak most nem tudok mit kezdeni magammal... Úgy érzem, rögtön megbolondulok. :S

Köszi a válaszokat.

2010. jan. 17. 23:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy kis nyugtató lehet, hogy használna terápiás jelleggel.

Esetleg sport? Konditerem?

2010. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt csak pszichiáter írja fel, oda még nem jutottam el, de majd hamarosan.

Itthon szoktam tornázni, néha hajnalban futok, mikor még senki nincs kint, hogy ne punnyadjak egész nap. Konditermet nem bírnám, túl sokan vannak. :( Régebben próbálkoztam tánccal, de állandóan olyan érzésem volt, mintha rajtam nevetnének, amitől jobban szorongtam, mint előtte.

De köszönöm a választ neked is.

2010. jan. 18. 00:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, sokáig éreztem én is azt, amit te, nagyon rettenetes volt. Aztán jártam pszichológushoz, pszichiáterhez nem 1-2 alkalommal, hanem évekig és mindem megoldódott. Ma boldog embernek mondhatom magam. Annyit tudok csak mondani, hogy a sok terápia, és az idő meghozza a javulást, csak kitartás!!
2010. jan. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet vitaminhiány? Vagy vannak gyógyszerek a szorongásra.
2010. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2010. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!