Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegséggel kerülhet...

Milyen betegséggel kerülhet fiatalon (24 évesen) valaki pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal.Kiderült,hogy bent volt miután otthagyta a barátnője.Nem szeretném firtatni a dolgot,vagy mégis kérdezzem róla?Nagyon jó fej és tényleg rendes,bár még látom vannak problémái amikről szerintem nem mer beszélni.Hogyan kerülhetnék hozzá közelebb?
2012. nov. 9. 14:58
1 2
 1/12 Zsizsik666 ***** válasza:
82%
Ehh, idegösszeomlás pl? Depresszió. Nem valami ritka, attól még normális lehet.
2012. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Atilasz válasza:
15%
azért csak óvatosan, nem jó ajánlólevél az, ha valakinek már 24 évesen papírja van róla, h nem 100-as
2012. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Zsizsik666 ***** válasza:
81%
Attól, hogy otthagy valakit a barátnője, s per pillanat nem tudja feldolgozni, még 100-asnak számít. Tudom, ma már nem divat kibukni, hozzátartózóid halála estén is vigyorognod kell, de ez marhára nem így normális. Társadalmi elvárás.
2012. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Atilasz válasza:
34%
én csupán óvatosságra intettem a kérdezőt; természetesen lehet olyan, h valakinek az életében csupán egyszer jött elő egy olyan erős depresszió, h pszichiátriára került vele; de hidd el, elő fog az jönni másodszor is
2012. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Zsizsik666 ***** válasza:
82%
Lehet kijön másodszor is, nekem van egy ismim, neki egyszer volt, azóta is vigyorog, mint a tejbetök, nem is értem, róla pont nem képzeltem volna el, hogy depis lehet. Azóta semmi baja.
2012. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a depresszió nem dühöngő elmebaj, jó lenne, ha oszlanának már ezek a tévképzetek az emberek agyában, mert ha valakinek ilyen problémája van, még rátesz egy lapáttal, hogy említenie se szabad, mert rögtön láncfűrészes gyilkosnak nézik...
2012. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, fóbiák, kényszerbetegség, Tourette-szindróma, személyiségzavarok, depresszió, skizofrénia, vagy akármi más.
2012. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam benn, pszichiátrián. Egyszerű pánikkal kezdődött, és a kapott gyógyszert ( xanax + antidepi) nem toleráltam. A xanaxot lecserélve meg is szűnt a bajom. Már ennyivel be lehet jutni. Más meg évekig szedi, és semmi baja. A rokonokra kérdezz rá! Ha a közvetlen családban is volt hasonló incidens, akkor már kicsit rázósabb a dolog.
2012. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az utolsó,kedves 20:59-es válaszolót kérdezném,privátban pár kérdésemre válaszolna-e még?Sokat segitene...
2012. nov. 9. 23:12
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen volt a családjában.Miért rázósabb?Minden nap találkozunk,és néha kissé olyan zavartnak tünik.Igaz vannak alkohol problémái.Bár nem tudom milyen a "beállt"ember,én soha semmilyen drogot nem próbáltam,mégis néha a viselkedése is furcsa.Mit tehetnék,hogy segitsek neki?
2012. nov. 9. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!