Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek hogy kezeljem az...

Szerintetek hogy kezeljem az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

Augusztus végétől szedek Frontint. Ezt írta fel nekem az orvos. Mostanra oda jutottam, hogy ez nélkül nem tudok elaludni. Egyik nap elfogyott, és csak másnap jutottam el gyógyszertárba kiváltani a másik adagot.


Az az éjszaka durva volt. Hiába voltam fáradt, nem bírtam aludni éjszaka, csak két órát összesen. Reggel a munkahelyemen azt hitték, hogy előtte valami miatt sírtam, vagy nagy problémám van. Ennyire látszódott rajtam az, hogy előtte nem aludtam.


Egyébként tanítóként dolgozom közel 25 éve.

Szeretem a munkámat.


De vajon helyes-e az, hogy ilyen gyógyszert szedek, és gyerekekkel foglalkozom munkám során?


2012. nov. 10. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokan szoknak rá az altatókra, aztán meg nem tudnak nélkülük aludni. Szerintem semmi baj nincs azzal hogy gyerekekkel foglalkozik és altatót szed az ember, mert ha máshogy nem tud aludni és nem alszik csak két órát az még rosszabb hatással lesz a gyerekekre is és Önre is. Esetleg más hatóanyagú tablettát is meg lehetne próbálni, a Frontin egy benzodiazepine tartalmú (hatóanyagú) gyógyszer, és esetleg másfajtát kérnék az orvosomtól és váltogatnám. Macskagyökér kapszula esetleg ami még szóba jöhet mint természetes szer ami segít az elalvásban. Biztos van más is, de én nem ismerem őket. Még ezt a topikot ajánlon a Nők Lapján: [link] Minden jót! :)
2012. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!