Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ingyenes mentálhigiénés...

Ingyenes mentálhigiénés központ fiataloknak Budapesten? Vagy valami ilyesmi intézmény?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, pánikbeteg, komplexusos, önbizalomhiányos, gyerekként is elég érzékeny voltam, az odáig vezetett, hogy már emberek közé is alig akarok menni. Szakrendelésen az orvosok nem a kamaszokhoz vannak szokva, hanem az idősekhez, ezért sosem tizenévesként kezeltek, hanem teletömtek gyógyszerrel. Olyan központra lenne szükségem, ahol fiatalokkal foglalkoznak, az ő személyiségük fejlesztésével, hogy megismerhessem önmagamat, mert ez a legnagyobb probléma, hogy nem tudom, ki vagyok, mik a céljaim.

Nincs pénzünk fizetősre, ingyenesre szeretnék járni, ahol korombeliekkel vagyok. Van valami ilyesmi hely Budapesten?


2012. nov. 12. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom, hogy ingyenes-e, de az első doktornő fiatalokkl is foglalkozik. Szerintem hívd fel őket, nem veszthetsz semmit.

2012. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. nov. 13. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!