Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológust keresek Siófokon...

Pszichológust keresek Siófokon. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Pár hónapja már járok Bach Virágterápiára, de úgy érzem, hogy ez nem segít, és szeretnék egy szakemberrel elbeszélgetni.

Mindenképp olyat szeretnék, amire állami támogatás van, sajnos saját zsebből nem tudom kifizetni az 5-10 ezer forintos terápia díjat.

Hol érdemes keresnem ?

A kórházban tudtommal csak pszichiáter van, oda meg több hónapos időpont van, meg egyébként sem annyira durva a helyzetem, hogy pszichiáter-hez járjak, nekem egy gyermekpszichológus kéne.

Esetleg próbáljam meg a családsegítőnél ?

Anyával nagyon jó a kapcsolatom, mégis részben miatta szeretnék elmenni, mert vannak olyan fájdalmak, amiket Ő okoz nekem, az akaratán kívül.

A Bach Virágterápiához tudom, hogy sok idő kell, de én egyre rosszabban érzem magam.


Köszönöm mindenkinek a válaszát.



2012. nov. 17. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azért lenne jó a pszichiáterhez menned ( a gyerekorvoson keresztül), mert ő tudja megállapítani a betegséged mértékét, és a szükséges gyógymódot. Ha ő úgy ítéli meg, hogy neked pszichológusra van szükséged, akkor elirányít hozzá. És így nem kerül pénzbe sem.

2012. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!