Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Chip beültetés alkoholizmus...

Chip beültetés alkoholizmus ellen?

Figyelt kérdés

Családtagnak lenne szükség rá, hol kell jelentkezni? Google-n nem nagyon találtam információt!

Köszi!


2009. aug. 15. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te a gyógyszer beültetésre gondolsz nem?
2009. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi információm nincs a témában, valakinek itt a városban van ilyen chipje. Az gyógyszeres lehet? Az milyen?
2009. aug. 15. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl esperal tabletta lehet, amire te gondolsz. Én érintett voltam sajnos családtagom volt ebben a helyzetben. De ez nagyon veszélyes, mert ha be van ültetve a tabletta, ha ráiszik nagyon rosszul lehet tőle, pl. ha gyenge a sízve akár meg is halhat, szal ezelött egy jó nagy kivizsgálás szokott lenni és persze a betegnek is akarnia kell.

Én már sajnos 12 éve eléggé tapasztalt lettem a témában, meg egészségügyis is vagyok, szóval ha gondolod kérdezz :)

2009. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A tesómról van szó. 24éves, nem alkoholista, de ha iszik, se kép-se hang, tegnap szétverte szobáját, a plazmatévéjét, előző balhénál a telefonját, meg már be is ül így az autóba. Szerelem-féltés...

Elejét szeretnénk venni a dolognak, mert így nem kíván élni a családunk.

2009. aug. 15. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon nehéz ügy. Ez úgy kezdődik mint pl bármilyen kezelés ilyen témában, hogy az érintett önként jelentkezik és elismeri hogy erős alkohol problémái vannak. (magyarán hogy alkoholista ). na most én nem tudom tesód az-e, vagy ez csak ideiglenes állapot nála, vagy mindig alkohollal rendezi a problémáit az életben. Mert az hogy ez most nála ideiglenes mert szakított párjával és alkohol hatása alatt dühöng, az még sajnos korántsem ok a beültetésre. És lehet ő sem akarná.

Kicsit részletesebb infók kellenének az akolhol fogyasztási szokásairól és hogy esetleg nem keveri e drogokkal, akár fűvel...

2009. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát havonta kétszer van ilyen, és rettenetesen ijesztő. Más lánnyal, más helyen, akárhol, ez nem fog változni, ismerjük. Nem függő, de a haverok heccelik, és akkor iszik. Nem hallgat a jó szóra. Nem azt mondom, hogy áhítozik az italra, de mint minden fiatal, iszik a buli alkalmával, azonnal megárt neki, és elborul az agya. Már előre féltjük, ha lesz családja, majd rettegnek a gyerekei is stb...Nem akarjuk, hogy igyon.A szép szóra meg nem fog hallgatni...

Nem füvezik, nem drogozik.

Köszönöm a válaszaidat!

2009. aug. 15. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor ezt családon belül kell valahogy megoldani. Ugyanis ez mentalitás kérdése ki hogy viselkedik mikor iszik, tudod azért berugva sem kell állatnak lenni, én is voltam berúgva nő létemre, voltak körülöttem alkeszok is, akár drogosok is, és ez a dühroham meg erősködés nem járul feltétlenül hozzá. Valaki vagy normálisan viselkedik ittasan is, vagy ne igyon. Nehéz menet lesz. Sok erőt és kitartást neked hozzá :

És szívesen :)

2009. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként egy kuka gyerek, hangját is alig hallani...
2009. aug. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!