Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy bizonyos...

Miért van az, hogy bizonyos dolgok a jókedvemböl pillanatok alatt visszalöknek a rémes depressziós szomorúságba?

Figyelt kérdés

Több évig nagyon ritkán volt jókedvem és elég negatívan álltam mindenhez, meg depis voltam sokszor. Most már lassan 3 hónapja sokszor van jókedvem és megváltoztam ebben a tekintetben.

Viszont idönként olvasok vagy hallok mástól valami olyat ami felhoz valami régi emléket és rájövök, hogy még rosszabb volt az ahhoz kapcsolódó dolog mint eddig hittem... Az ilyen dolgok miatt egyszerüen mégjobban visszakerülök abba a depis állapotba, pedig már rég megszabadultam töle :S

Most is ilyen történt velem és éppen úgy érzem, hogy megszeretnék halni. Pedig elötte jókedvem volt :/


2010. nov. 6. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmmm... Mintha én írtam volna. :) De nálam ez azért van, mert nem tudom elengedni és elfogadni a múltamat...
2010. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi van velem is, hogyha az anyagi helyzetünkről kell beszélni akkor egyszerűen rámtör a sírógörcs.
2010. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sajnos én is igy vagyok ezzel, én tudom,hogy mi váltja ezt ki bennem, de nem tudok ellene mit tenni.Szóval egyik nap jó kedvem van,a másik napban meg semmi szépet nem látok.Ninc sok jó szavam a páromhoz sem.Olyankor csak a negatív dolgok jutnak eszembe.Nem tudom én sem hogyan jöhetek ki ebből.Bocsi h nem tudtam segíteni.
2010. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezz hangulatingadozás, a depresszió egyik tünete.
2010. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt. De vigyázz, mindig kell egy szál amibe kapaszkodhatsz. Ez a legfontosabb.
2010. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!