Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam úgy mintha...

Miért érzem magam úgy mintha álmodnék?

Figyelt kérdés
2 hete vettem észre, hogy mintha másképp látnám a világot. Szó szerint értve. Mintha egy számítógépes játék szereplője szeméből néznék ki, és olyan érzésem van, mintha kicsit hátrafelé lejtene az út, mintha egy álomban lennék. Nem tudom jobban elmagyarázni.. Sose játszok ilyen játékokkal, nem vagyok sokat gép előtt, viszont sokat olvasok.
2009. aug. 15. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan érzéseim voltak régebben, mintha kívülről nézném az életemet, és megdöbbentem, amikor eszembe jutott, hogy van testem nevem stb. és a világ reagál arra, amit teszek.
2009. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
50%
álljatok le a LSD-vel XD Na jo, komolyan, nekem is volt már ilyen, sztem ez normális.
2009. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
A túl sok olvasás nekem is olyan, mint a drog. Annyira valós, amit elolvasok, hogy az utóbbi időben le kellett állnom pár hétre, mert volt olyan, h nem bírtam letenni letenni könyvet, ha meg letettem csak azon járt az eszem, mi jöhet, mintha benne éltem volna :) Próbálj kihagyni pár napot. Amúgy lassan 30 vagyok, és gyerekem is van... Miket olvasol?
2009. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Pont ma akartam ugyanezt a kérdést kiírni! Nagyon idegesítő érzés: pont mintha egy álomban lennék, vagy nem érzem a testemet,vagy olyan mintha "kívülről" szemlélném a dolgokat, mintha nem én-magam lennék. Nem tudom, mi lehet ez, de utálom!

Nekem csak az segít, ha mesterségesen elterelem a gondolataimat valami hétköznapi teendővel, munkával. Jó esetben így vissza zökkenek a valóságba. Én sem játszom gépen, nem nézek sok filmet, és régen ugyan olvastam reggeltől-estig, de az már 15 éve volt.

2009. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kb. olyan, mintha filmet néznék és a szereplők hirtelen kiszólnának hozzám a képernyőről:O
2009. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt már oylan de eddig nem naygon jöttem rá h miől van, kivéve az, amikor egyáltalán nem alszok este semmit.. Nah akkor aztán miután kisüt a nap, én meg egész este nem aludtam semmit annyira magamon kívül tudok lenni h azt se tudom kifia borja vagyok:P rosszabb mintha be lennék rugva
2009. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy érzem magam ilyenkor, mintha lázas lennék.
2009. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ja lehet hogy attól van, hogy nem alszok eleget XD

opsz..

2009. aug. 16. 22:27
 9/16 anonim ***** válasza:

"ja lehet hogy attól van, hogy nem alszok eleget XD

opsz.."


háhá ez jóó:D:D ezen röhögtem olyatXD kiugrott a majom a bokorból:D

(utolsó előtti vok)

2009. aug. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik osztálykiránduláson mikor berugtam na akk volt hasonlo élményem xD igaz ott picit felment a pingem és laggoltam mert teleportáltam egyik helyről a másikra :D
2009. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!