Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan érzésem van mintha...

Olyan érzésem van mintha álmodnék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megpróbálom mindig elterelni a gondolataimat ilyen hétköznapi dolgokkal, de amikor "visszazökkenek" megint olyan mintha ott se lennék.. Körbenézek látom hogy mindenki csinálja a dolgát stb. de mintha csak egy film lenne... Az első napokban amikor ez kezdődött nagyon rossz volt nem érdekelt SEMMI mintha az élet egyáltalán nem is lenne fontos... Most már jobb de néha rámjön és nemtudok vele mit csinálni... ez kb 2 hónapja van így...
2011. márc. 23. 22:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
16
2011. márc. 23. 22:17
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló, valószínűleg ezt idegrendszeri probléma okozza. Nem szoktál sokat idegeskedni, nem vagy feszült? B vitamint és magnéziumot csapassál! :)
2011. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen,rëgen de 1-2napig és beteg voltam,de menj el házi orvoshoz és mond el neki.majd ő továbbit ahova kell.
2011. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi! egyáltalán nem idegeskedek!:D háziorvost inkább hanyagolom, mert csak kiröhögne... nem nagyon vesz semmit komolyan-.-"

az a furcsa hogy ha itthon vagyok ez az érzés teljesen elmúlik. legtöbbször a boltba meg suliba szokott előjönni..

2011. márc. 23. 22:28
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Néha nekem is szokott ilyen lenni, gyerekkoromban sűrűbben volt, de még most is előfordul ritkán, hogy megyek az utcán vagy a boltban vagyok és úgy nézek ki a fejemből, mintha filmet néznék. És csodálkozom, hogy mit keresek én most itt?!


Én annyit tudnék tanácsolni, hogy többet legyél társaságban, lehetőség szerinte együtt menj valakivel az unalmasabb helyekre, hogy tudjatok beszélgetni, mert ez szerintem akkor jön elő, amikor unalmas a helyzet és bekómálunk kicsit.

2011. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igaz.:) thx!
2011. márc. 23. 22:48
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kezdem, hogy 33L vagyok, makkegészséges, család, munka, stb, minden oké.


Mégis vannak hasonló pillanataim, amikor (ahogy valaki írta is itt) mintha filmet néznék.

Sőt van olyan, amikor valamit csinálok, pl. mosogatok, és egyszercsak mintha a testemtől teljesen elszakadna az éntudatom, és csak nézem, ahogy mozognak a kezeim, mint egy roboté.

Mint a hajóskapitány: ő írányítja a hajót, benne van, onnan néz ki, mégis teljesen független tőle.


Ezt nagyon nehéz elmagyarázni.

Ezeket a pillanatokat úgy nyugtázom, hogy a lelkem kicsit különválik a testemtől.

2011. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát amíg csak normális dolgokat látsz, addig nincs baj. :D

Engem akkor aggaszt a dolog, mikor már nem odaillő dolgokat is látok, pl. hogy elhussant előttem egy griffmadár. Általában ilyenkor van az a pillanat, hogy összerezzenek, hogy MIVAAAAAAAAAAAN?!?!, és akkor egy darabig visszatérek a világba. :D De eddig még nem vagyok zártosztályon, szóval sztem no para. XD

2011. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Húú, én is szoktam így lenni, megnyugodtam, hogy van más is így.:P Téll néha olyan, mintha filmet néznék. Nézem mások mozdulatait, hogy ki hogy reagál és mire, és mintha én csak megfigyelő lennék.:D Néha tök nehéz visszazökkenni és odafigyelni másokra, mikor már hozzád beszélnek, válaszolni. Pl. ilyenkor barátom megsértődik, hogy nem is figyelek rá:D
2011. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!