Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! A barátom őrült?

Segítség! A barátom őrült?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget akarok kérni. Van egy régi barátom akit már 5 éve ismerek, azt hittem mindent tudok róla, de most olyanok derültek ki hogy megijedtem!

Buliztunk egyet, ittunk elég sokat, főleg ő, aztán elkezdett beszélni olyanokról, hogy senki sem ismeri őt igazán még én sem. Megkérdeztem mire gondol és elkezdett ilyeneket mondani, hogy: állandóan azon gondolkodik hog hogy ölne meg embereket, milyen módszerrel, csak nem teszi mert tudja hogy lebukna, meg hogy az rossz. Meg hogy nem is tudja senki, h milyen agresszív a felszín alatt, ha valaki felidegesíti "már ütném azonnal".

Azt mondja képzeletben embereket öldös. De a valóságban nem tenné. Meg arról fantáziál h nőket erőszakol meg :SS

De mondtam neki itt már hogy hagyja abba biztos csak az ital beszél belőle. Azt mondta ne féljek mert nem fog ilyenekt csinálni csak erre gondol. Totál beijedtem h vmi elmebeteg.

De ez sose látszott rajta teljesen nyugodt jó modor, és okos is eléggé. Most ez mi?? Ugye nincs valami baja?


2012. nov. 20. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Ne félj, nekem nem állt volna elő ezzel. Hivj oda egy jobb kiállású srácot és kérd meg hogy ugyan már adja elő neki is amit az előbb neked.
2012. nov. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Mindig megdöbbenek az ilyen válaszokon. Miért nem mondta volna neked? Miért, ki az ótvaros f@sz vagy te lóbogár...???
2012. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Na, ne beszélj már... ott állok a dizsi közepén, odajön hozzám az arc és elkezdi ezt az agyamba tolni üveges szemekkel hogy ő nőket akar megerőszakolni, embereket akar ölni, meg ő agressziv és ha ideges akkor üt bárkit mig mozog?

Megnyugtatlak hozzám ezzel nem fog odajönni, egy lánynak lehet elöadja magát, de ha egy kis esze van engem ezzel kikerül.

2012. nov. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó hogy megvernéd de mit gondolsz nem pszihopata?:S

Azért elég meredek ilyeneket kijelenteni szerintem.

2012. nov. 20. 09:32
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az.
2012. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

,,De ez sose látszott rajta teljesen nyugodt jó modor, és okos is eléggé.,,

Ez is jellemző a pszichopatákra.

2012. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves az illető?
2012. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

21 éves.

Írta egyikőtök fentebb hogy pszichopata én meg utánaolvastam de nem stimmelnek rá azok a dolgok amiket írnak. Pl nem szokott hazudni meg nem használja az embereket inkább magának való fajta. Tud szeretni is van stabil kapcsolata évek óta és tudom h nagyon szereti a lányt már sokszor mondta. Kicsit érzéketlen, nem rendül meg könnyen de pl nem szereti ha másokat bántanak az mindig felidegesíti, olyan védelmezős típusnak ismertem mindig is. Erre kijelenti ezt, hogy mindig az ölésen jár az esze :S Lehet ilyen jól titkolni ilyesmit vagy csak félreismertem? De szerintem más se gondolná róla.

2012. nov. 20. 11:10
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet csak az alkohol miatt, de lehet hogy valami nagy lelki baja van,amit nem tud kibeszélni és a felgyülemlett stressz miatt beszélt hülyeségeket,amit nem is gondolt komolyan...Beszélni kellene vele.
2012. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

#8 ahhoz, hogy az legyen nem kell az összes leírt feltételnek teljesülnie

bár ebben az esetben szerintem leírás se kell, hogy el tudjuk dönteni, hogy ő egy pszichopata állat :D

de egyébként ki nem gondolkodik ilyeneken?

2012. nov. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!