Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezdjek el végre...

Hogyan kezdjek el végre szexuális életet élni ilyen körülményekben?

Figyelt kérdés

Elcseszett körülmények és a közöny miatt úgy alakult, hogy 19 évesen még mindig szűz vagyok. Nem azért mert alacsony/csúnya vagy kövér vagyok.. majd 190 cm vagyok, "helyes" és átlagos testalkatú.

Egy kisebb városban tanulok, oda járok be és 1 még kisebb városban lakom, egyik helyen sincsenek programok, csak kocsmák, semmi élet nincs. Viszonylag jól élünk, de a szüleim nem, vagy csak alig tudnak pénzt adni és ha kapok, akkor is elutazom valamelyik távolabb élő barátomhoz 1 napra, de ez így semmit nem ér. Mostmár sokat kell tanuljak, de ha lenne lehetőségem, akkor sem tudnék csajozni mert hulla vagyok, semmi energiám nincs erre, a korábbi sok energiámat pedig nem tudtam kihasználni az ingerszegény környezet miatt. Az igazi énem le tudná nyűgözni a lányokat, de ha most meglátok valakit úgy érzem max annyit tudnék csak mondani: "dugjunk" és kész és ha jogra megyek, akkor ez valszeg folytatódni is fog.. akkor mondjak le a csajozásról, majd lesz 1 nő akivel összejövök és azt el is veszem? Nekem ez nem tetszik.



2012. nov. 20. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyári szünetben miért nem keresel valami munkát és az akkor összegyűjtött pénzből már el tudod kezdeni a csajozást. Mozi, vacsi stb.
2012. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

14:29


Ezt csináltam előző nyáron, rohangáltam 1 munka után amiből végül nem lett semmi, de most nyáron már tuti keresni fogok.

2012. nov. 20. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
ha elvégzed a tanulmányaidat és sok pénzed lesz, akkor majd annyit se kell mondanod
2012. nov. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van egy olyan érzésem, hogy az egyetem alatt úgyis nagyon sok lánnyal fogsz megismerkedni, csomó buli lesz. ha jól tanulsz, akkor kapsz majd ösztöndíjat is, amivel persze nem lehet megváltani a világot, de az is valami. ja és ha találsz egy olyan lányt, aki hajlandó lefeküdni veled akkor, ha annyit mondasz, hogy dugjunk, akkor az nem érdemes arra, hogy vele veszítsd el a szüzességedet. 23/L
2012. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy neked két város is ingerszegény. Mond hova vágyol? Párizs, New-York? És a pénz segítene? Nem hiszem. Csajozz a saját városodban, keresd meg a régebbi osztálytársaidat. Hidd el bőven találsz társat magadnak.
2013. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!