Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez? Az idegrendszerem...

Mi ez? Az idegrendszerem rossz? Fiatalnak érzem magam ehhez!

Figyelt kérdés

Gyakran zsibbadást érzek az egyik lábamba, ami átvándorol a kezembe, majd az arcomba, számba, majd a nyelvembe. Amint ez végig ment rajtam fénylő, vibráló, káprázás szerű fényt látok, majd hányingerem lesz. Gyakran szoktam hányni, amint ez az egész lement. Ez kb 6 éve van így. Az elmúlt egy hónapban ez volt a harmadik. Vérvétel, ideggyógyász, CT semmi rendellenességet nem talált.


Ezen kívül gyakran érzem a pánikbetegség tüneteit is magamon.


Sokat szoktam idegeskedni, alap járaton feszültebb, szorongó típus vagyok, és azt érzem, hogy képtelen vagyok jól teljesíteni, és nem vagyok képes feloldani ezt a 'zárat' az agyamban. Élni sincs már kedvem, mert rossznak érzem magam.


A körzeti orvosomnak is mondtam már ezt, és letudta annyival, hogy ne foglalkozzak vele, ha rám jön a rosszullét. Pszichológusnál is voltam már, nem ért semmit. A kardiológus írt fel Frontint, de az sem ért semmit.


Mi ez? Mit csináljak vele?


18l



2012. nov. 20. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
De minek hatására jön elő ez az érzés? Amikor mindez lezajlik milyen állapotban vagy? Feszült, nyugodt? Egyébként a pánikbetegség az emiatt az állandó bizonytalanság, az önkontrollvesztéstől való félelem miatt lehet. Mellesleg gondolom a pesszimista gondolkodás a családodtól nem idegen.
2012. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy idegrendszerből indul,az tulajdonképpen teljesen biztos.Nem szabadna ilyet kijelenteni,de hogy egy erősebb B-komplex C-vitaminnal enyhítene az állapoton,szintén biztosra vehető.napi minimum 50 mg B-komplex,és minimum 2x 1000 mg C-vitamin.
2012. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!