Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A művészi lelkületű emberek...

A művészi lelkületű emberek akâr nő akâr férfi, tényleg perverzek, vagy nyitottak szexuálisan?

Figyelt kérdés
Nyilvàn nem beteg dolgokra értem
2012. nov. 21. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva...igen.
2012. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen
2012. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na! Nem kapok privit? :))))
2012. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is magamból indultam ki, és csaj vagyok...és azt tapasztaltam h a művészeknek, vagy akiknek alkotási vágyuk van mindig,vagy szenvedélyesen szeretik a művészeteket, azoknak vannak merész, vagy nem megszokott dolgai.

Legalábbis a számomra nem megszokott dolgokat szeretem, de nem szexuálisan értem most:)

2012. nov. 21. 21:34
 5/5 anonim válasza:

Hát a művészek számára a szexualitásnak teljesen más értelme van mint másoknak(ezért művész a művész,másképp látja a dolgokat mint a többség)

Vannak dolgok amiket mindenki más perverznek,szexuálisnak tekint(pl.:Akt festmények)addig a művész a test szépségét,a személy testi egyediségét,sajátosságait látja,a művészi erotikát,a fények táncát a bőrön,a színek összhangját figyelik,és ezt vetik papírra/fotóra/vászonra.

Mondhatjuk azt hogy idealizálják az erotikát.Mivel ezt teszik,a tényleges aktust is mentálisan intenzívebben élik meg,többet látnak,többet éreznek,egyszerűen nem csak szexelnek,hanem teljesen átélik azt.Gyakorlatilag jobban élvezik az erotikát,ezt tévesztik általában össze perverzióval.

2012. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!