Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez vajon normális?

Ez vajon normális?

Figyelt kérdés

Egyik nap későn feküdtem le és már nagyon álmos voltam. Feküdtem az ágyamban és elkezdtem "hallani" a töritanárom hangját. Nem a fülemmel hallottam, hanem így a fejemben. Összefüggéstelenül magyarázott, csak akkor tudtam kivenni, mit mond, ha figyeltem nagyon. Aztán elaludtam.

Aztán egyszer megint volt ugyanez, de akkor meg arra gondoltam, hogy most mi lenne, ha mondjuk a matektanárt hallanám, és akkor őt hallottam.

Meg néha amikor elalvás előtt zenét hallgatok csukott szemmel, akkor mindenféle hülyeséget látok magam előtt, mintha ébren álmodnék.

Tök komoly a kérdés, ne írjatok hülyeségeket! Ja, és nem drogozom :D

Most őrült vagyok, vagy mi?


2012. nov. 22. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ébrenlét és alvás között vagy, olyankor hülyeségeket képzel az ember, mintha álmodna. Nem kell betojni, semmi bajod.
2012. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem nem vagyőrült csak a lelki ismereted volt hgy többet kellene tanulnod törire nem vicc tényleg igaz :)
2012. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú, oké, akkor megnyugodtam :D

2# Na, akkor még szerencse, hogy egyre többet tanulok rá msotanában :)

2012. nov. 22. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!