Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hozzam rendbe magam?

Hogyan hozzam rendbe magam?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy számomra rossz egyetemre, ahol az elején mindenhez pozitívan álltam hozzá, és mindenki pozitívan állt hozzám, aztán elkezdett durvulni a képzés, olyan tárgyakat vettünk amire abszolút semmi szükség a szakmánkban a szakmabeli tárgyakat meg elszórakozták fiatal tanárok, ráadásul úgy, hogy mi ittuk meg a levét. Sokaknak elegük lett ebből a hajcihőből és elkezdtek tépelődni. Én is sok ilyen tépést kaptam, és mondhatjuk ki is váltam ebből az egészből, nem álltam neki kiharcolni a dominanciámat.


Most ott tartok, hogy az egész iskola furának talál, mondhatni utál, vagy valami, mert egy feltűnő figura voltam, aki most totálisan elcsendesedett.


Én személy szerint elhatároztam, hogy abbahagyom a képzést, nem jártam le bulikra, már hetek óta, csak a kollégiumi szobámban ücsörgök és órák után alig várom, hogy ide "haza" jöhessek. Már kb egy hete nem megyek sehova, korábban a szobatársaimmal is eljártam bulizni, de már valahogy velük sem.


Azt gondolom, hogy ami az elején volt, amekkora partyarc, meg menőcsávó voltam, meg bírt mindenki meg kedvelt, érdeklődtek, az nem megjátszás volt, viszont most történt valami és átmentem valami fura depressziós bolondgyerek állapotba amiből nem tudok kitörni.


Mit tehetek?


Az a sok virágzó friss kapcsolat is hiányzik ami most megszakadt. Az évfolyam fele konkrétan letiltott a facebookon is, és élőben sem állnak szóba velem. Csak úgy szerezhetném vissza náluk a rangomat, ha visszafexem az iskolára és elkezdem csinálni mint a güzü és bizonyítok, de nem akarom. Át akarok menni egy másik helyre.


Szóval mit tegyek, hogy amíg itt maradok, ne törjek teljesen össze és ki tudjam használni maximálisan a hely által adott lehetőségeket?


2012. nov. 25. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy úgyis átmész, akkor sz*rj le mindent addig is. Egyáltalán ne akarj a csoporttársaiddal barátkozni, mire jó az? Ez már nem az általános iskola ahol az A-sok és a B-sek vannak. Járj le különböző karok bulijaira, próbálj olyan tárgyakat felvenni amiket más kar hirdet, találj saját elfoglaltságokat.
2012. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!