Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szüntethetném meg a...

Hogyan szüntethetném meg a dadogásom?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar a suliban jelentéskor, hangos olvasáskor, versmondáskor stb. Nincs erre valamilyen módszer amivel teljesen megszüntethetném?

Légyszi segítsetek!



2012. nov. 26. 13:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezt ismételgesd félálomban: örömmel beszélek másokhoz, szeretettel fejezem ki gondolataimat. Hátha ;)

Ha nem szeretsz ismételgetni, akkor írd ki mindenhova, mintha valami idegesítő reklám lenne, hogy jól belemenjen a tudatalattidba.

src:

Emile Coue, illetve itt

[link]

2012. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves Első! Pszichológus meg logopédus NEM írhat fel bogyókat. Csak orvos. Egyébként kérdező! Próbálkozz tényleg logopédussal, de valóban, egy neurológus is érhet néhány kört. Ne szedj nyugtatót, ha egy mód van rá! Nem éri meg :(
2012. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, első hozzászóló, félreértelmeztem a mondatod.
2012. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én is dadogok és hát engem is zavar és én egy elég furcsa módszert kezdtem el és ez a rappelés.Elkezdtem rappelni és javult a dadogásom.Meg nem szűnt de javul :)
2013. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én is dadogok

azóta sikerült valami módszert találnod/elkezdened?

2013. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!