Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus: egy erős személy...

Pszichológus: egy erős személyiségű, határozott,30-40 év közötti pszichológust keresek, aki imádja a szakmáját, empatikus és valóban figyel a másikra. Tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 22:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szia!Én egy orvos pszichoterapeutát tudnék ajánlani, aki szerintem nagyon empatikus, nagy tudású, nyitott, jól kommunikál, és csak Rád figyel, nem az órát nézi...

Ha még aktuális nyugodtan írj!

2013. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Aki tud esetleg Csongrádi megyei, vagy Szentes környéki pszichológust, aki szintén hasonló karakter, kérem írjon nekem! Fontos nagyon.
2013. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Micsoda marketingszöveg! Te vagy ez a Mangel vagy diktálta neked?
2013. jan. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok Mangel B., hanem voltam nála és nagyon sokat segített.
2013. jan. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A kérdező írta ezt: "Azt elfelejtettem kérni, hogy ne csak egy nevet írjatok, vagy weblapot linkeljetek, hanem kérlek titeket, hogy pár mondatban fejtsétek ki, hogy miért ajánljátok az adott szakembert. " emiatt fejtettem ki, mit gondolok róla

sok szakembernél voltam már, de eddig ő volt a legjobb nekem. Volt aki nem szerette, meg kicsit mindenbe belelát mindent típus. "Mindennek van jelentősége" ilyeneket mondott, ami nekem annyira nem jött be

én kórházi keretek között voltam nála, egyénileg az az érzésem, hogy nagyon drága lehet, nem tudom, mennyiért van.

2013. jan. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Berényhez nekem is volt szerencsé annó, személy szerint én nem éreztem annyira erős terapeutának, mint kellett volna. Ami kiváltképp nem tetszett nála, hogy olyan következtetéseket vont le, amitől a hajam is égnak állt, meg mondott olyan dolgokat, melyeket én mint páciens nem találtam volna helyes útnak, és szerintem senki nem. Amúgy kedves, és valóban empatikusnak mondanám, de szerintem kedves kérdező, nem őt válaszd.
2013. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Még mindig nyitva a kérdés és várok neveket, ha tudtok. Illetve az is érdekel, hogy miért pont az adott pszichológust ajánljátok. Köszönöm! :)
2013. máj. 6. 02:13
 18/19 anonim válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ez olyan mint a gyógyszer, kinek ez, kinek az működik. Akit választani akarsz az a társad, egyfajta lelki barátod lesz, így olyat kell találnod akibe te is megbízhatsz és könnyebben megnyílsz. Olyan nincs, hogy valaki tök kuka és semmit nem mer elmondani, csak megfelelő ember kell megfelelő szöveggel. Ez személye válogatja. Nem ő fogja megoldani a problémád hanem ő csak segít áthidalni. Másik, hogy ha olyat akarsz választani aki sok mindenkinek bevált akkor gondolom én az eléggé elfoglalt ember is lehet, hallottam már olyanról, hogy valaki hiába hívta pszichológusát nem kapott időpontot, pedig nagy szüksége volt rá. Láthatod az előbb is felkerült egy ember neve aztán más meg írta, hogy neki nem volt annyira hatásos. Szerintem inkább írd le Te milyen személyiség vagy és olyan írjon aki hasonló személyiség hasonló gonddal és így célzottan több esélyed van rögtön a megfelelőre találni. Nyilván hasonló probléma gyógyítása esetén, hasonló problémát az ajánlott orvos sikeresebben megold.


A kor nem feltétlenül számít, sőt talán fiatallal néha az ember jobban is jár, mert határozott és el akarja mihamarabb érni a célját, ahol tanult ott is frissebb kutatások alapján tanult. Én még olyan pszihológusról nem hallottam aki nem szereti a szakmáját, talán olyanról csak aki "örökölte" és azért nincs oda érte.


Nem tudom láttad e a Király beszédét, hiába próbálták a dadogását megoldani a királynak ilyen-olyan okos emberek végül nem egy szakmabeli oldotta meg a problémát. Itt csak arra akarok célozni, hogy kinek mi jön be, ott az volt a baj, hogy a király lenéző volt így kevésbé lehetett hozzájutni a gondjaihoz, aztán az idős embernek mégis sikerült, ő egyszerűen nem tekintette a király feljebb valónak. A pszihológia nagyon komplex dolog ki mibe mélyül bele igazán, van aki skizofréniához ért a legjobban van aki daganatos betegek lelki erősítéséhez. A te gondod is egyedi a sok közül, próbálj olyat találni aki hasonló gonddal ment.

2013. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Utolsó!!
2013. máj. 19. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!