Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek menjek el a...

Szerintetek menjek el a napokban pszichológushoz megint?

Figyelt kérdés

Dolgozunk, és belevitt valamibe amit én meg is tettem, én viszont azóta rosszul vagyok és totális kudarcnak elem meg.

Nem nagy dolog sokkal nagyobb dolgok nem fajnak de ez nagyon...

Rávett h írjak egy lánynak a neten, a csaj viszont meg arra

Sem vette a fáradtságot h visszairjon.

Azóta teljesen kikeszultem, nagy bukásnak és kudarcnak elem meg. Az eletkedvem is elment. Mondom komolyabb dolgok nem fajnak, ez meg megis.



2012. dec. 2. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el! Már csak azért is, hogy ezt megbeszéld vele. Szerintem a lelkednek is jobban fog esni, ha ezt kibeszéled neki, hogy ez történt, fáj, és nem érted miért adta ezt a tanácsot.

Amit egyébként én sem értek, hogy miért javasol ilyet, hogy beszélj, vagy írj az xy-nak. Elvileg úgy kéne rendezned a lelkedben a dolgokat, hogy ne legyen szükséges 3. felekkel is rendezned az adott problémát.

2012. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Arra vett rá h ismerkedjek meg a csajjal de az megcsak vissza sem irt.

Am jovohet utáni heten mennek de lehet most is kellene mert rosszul vagyok.


Köszi a választ!

2012. dec. 2. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Na mondjuk erre szerintem majd fog kitérő választ adni, hogy "miért nem személyesen kerested fel?", meg "nem szabad föladni", "meg kell tanulnod kezelni az esetleges visszautasítást", egyébként "mire emlékeztet téged ez az érzés?". Mindenesetre ilyen jó tanácsokat nem kéne adnia, nem ez a dolga.
2012. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos személyesen tényleg lehetetlen lett volna felkeresnem a lányt. Ezért beszéltük h írjak neki neten. Mondta h max nem ír vissza nem veszitek. Oké nem veszitek de rossz érzés.

Amúgy az érzés folytogato, mintha gombóc lenne a torkomban gyomorideg, illetve mintha kést forgattak volna meg bennem, a rossz kedvrol nem is beszelve

2012. dec. 2. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
:-( Sajnálom. De hidd el, ezt jó lesz megbeszélni. Gördít majd a terápián, akármilyen borzasztó is most!
2012. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ ;)

Tudom h nem kellene ennyire rosszul viselni de nemtok mit tenni

2012. dec. 2. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán tetszett az illető, akkor még szép, hogy fáj. Nincs ember, akiről lepereg egy ilyen élmény. Persze, hogy azért "egészséges határokon belül" szenvedjünk nem árt a pszichológusi segítség.
2012. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy az első hal horogra akadjon. Próbálkozni nem szégyen. Majd az egyik sikerül!
2013. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!